B612 - En içten selfieler ikon

B612 - En içten selfieler APK

v9.9.5

Android'in popüler fotoğraf düzenleme uygulaması B612 ile istediğiniz yerde istediğiniz açıdan başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz.


Yeni çektiğiniz veya düzenlediğiniz fotoğrafa uygulayacağınız filtreler arasında tek parmak dokunuşuyla geçiş yapabilirsiniz. Fotoğrafınıza uygun filtreyi bulduğunuzda tek yapmanız gereken kaydet yazısına dokunmak.


15 saniyelik selfie videoları çekme özelliğine de sahip olan B612, animasyonlu sticker desteği ile de rakip uygulamaları geçerek öne çıkıyor. Android fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi, standart düzenleme hemen hepsini bulabilirsiniz.

B612 - En içten selfieler nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. B612 - En içten selfieler APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
B612 - En içten selfieler ekran görüntüleri B612 - En içten selfieler ekran görüntüleri B612 - En içten selfieler ekran görüntüleri B612 - En içten selfieler ekran görüntüleri B612 - En içten selfieler ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

B612 APK son sürüm güncellemesinde;

Fotoğraflara dekoratif arkaplan ekleme özelliği eklenmiş,

Stüdyo'ya kullanılabilir yeni müzikler eklenmiş.

Yorumlar

B612 - En içten selfieler için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce B612 - En içten selfieler v8.2.2 için
ben bu sisteyi çok beğeniyorum
Ziyaretçi8 ay önce B612 - En içten selfieler v8.2.2 için
İyi bir site beyeniyorum
Ziyaretçi3 yıl önce B612 - En içten selfieler v5.4.0 için
Yardımcı olurmusuniz b612 indiremiyorum