Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Secret Video Recorder Pro v9.3

Secret Video Recorder Pro v9.3

sponsorlu bağlantılar
Secret Video Recorder Pro v9.3
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Secret Video Recorder Pro v9.3 Açıklama

Android secret video recorder programı arka planda gizlice çalışırken full hd formatında 1920×1080 çözünürlüğünde video çekimi yapıyor. Kamera ışığı veya flash açılmıyor tamamen gizli bir şekilde video çekimi yapılıyor.   Çektiği videoyu telefonun galeri bölümüne kayıt eder. Uygulama yüklendikten sonra menüye iki tane simge uygulama simgesi geliyor. Svr Pro yazan simgeye dokunduğunuzda kayıt işlemi başlar, svr pro preferences simgesinden uygulamanın ayarlarını yapabilirsiniz. Video'nun nereye kayıt edileceği, galeriye kayıt edilen videonun gizlenip gizlenmeyeceği ekran mesajları vs gibi ayarları yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Secret Video Recorder Pro v9.3 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 9 Ay Önce Secret Video Recorder Pro v9.3 İçin
Bu proğram başka birileri tarafindan izlenebiliyormu kendi telefonumdan kayit yparken.
Ziyaretçi 2 Yıl Önce
Bizi çekiyor ekranı değil.
Ziyaretçi 2 Yıl Önce
hafıza kartına video kaydı yapıyor, bunu gerçekleştirebilmesi için ayarlar>depolama kısmına gelip kayıt yerini SD KART olarak değiştirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır telefonumu araç kamerası gibi kullanıyorum. Öndeki trafiği kayıt ederek aracı sürüyorum herhangi bir durumda delil sayılması için ;) Tavsiye ederim.
Ziyaretçi 2 Yıl Önce
Arkadaslar ekran goruntusunu almak icin root yapmaniz gerekir root icin::https://m.youtube.com/results?q=samedow1907&sm=3 Bu videoyu izlerseniz ve begenirseniz sevinirim.
Ziyaretçi 3 Yıl Önce
Çok güzel bir program tavsiye ederim