Secret Video Recorder Pro v9.3 ikon

Secret Video Recorder Pro v9.3

Android secret video recorder programı arka planda gizlice çalışırken full hd formatında 1920×1080 çözünürlüğünde video çekimi yapıyor. Kamera ışığı veya flash açılmıyor tamamen gizli bir şekilde video çekimi yapılıyor.   Çektiği videoyu telefonun galeri bölümüne kayıt eder. Uygulama yüklendikten sonra menüye iki tane simge uygulama simgesi geliyor. Svr Pro yazan simgeye dokunduğunuzda kayıt işlemi başlar, svr pro preferences simgesinden uygulamanın ayarlarını yapabilirsiniz. Video'nun nereye kayıt edileceği, galeriye kayıt edilen videonun gizlenip gizlenmeyeceği ekran mesajları vs gibi ayarları yapabilirsiniz.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi25.09.2013 - 17:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme43354

Dosya boyutu 340 KB

Paylaşan Onur

CepdeID 3875

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Secret Video Recorder Pro v9.3 için
Bu proğram başka birileri tarafindan izlenebiliyormu kendi telefonumdan kayit yparken.
Ziyaretçi5 yıl önce
Bizi çekiyor ekranı değil.
Ziyaretçi5 yıl önce
hafıza kartına video kaydı yapıyor, bunu gerçekleştirebilmesi için ayarlar>depolama kısmına gelip kayıt yerini SD KART olarak değiştirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır telefonumu araç kamerası gibi kullanıyorum. Öndeki trafiği kayıt ederek aracı sürüyorum herhangi bir durumda delil sayılması için ;) Tavsiye ederim.
Ziyaretçi5 yıl önce
Arkadaslar ekran goruntusunu almak icin root yapmaniz gerekir root icin::https://m.youtube.com/results?q=samedow1907&sm=3 Bu videoyu izlerseniz ve begenirseniz sevinirim.
Ziyaretçi5 yıl önce
Çok güzel bir program tavsiye ederim