Square Size - Collage Maker Photo Editor ikon

Square Size - Collage Maker Photo Editor APK

v1.65

Square Size özellikle Instagram gibi sosyal medya platformlarında fotoğraf paylaşanlar için gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Fotoğraf kesme, döndürme, bulanıklaştırma ve efekt ekleme gibi temel düzenleme araçları Square Size - Collage Maker Photo Editor uygulamasında da bulunuyor. Bunlara ek olarak uygulama fotoğraf arkaplanını bulanıklaştırma, çıkartma ekleme, fotoğraf üzerine smiley ekleme ve yazı yazma gibi gelişmiş özellikler fotoğraf çekmeyi sevenler için Square Size'ı iyi bir seçenek haline getiriyor.

 

Son dönemlerde fotoğraf üzerine yazı yazma ve komik çıkartma ekleme özellikleri oldukça popüler durumda. Square Size'ın basit tasarlanmış arayüzü kolayca bu özellikleri fotoğraflarınızın üzerine uygulamanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Square Size'ı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder