Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Square Size - Collage Maker Photo Editor

Square Size - Collage Maker Photo Editor

v1.65
reklamlar
Square Size - Collage Maker Photo Editor
Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Square Size - Collage Maker Photo Editor Açıklama

Square Size özellikle Instagram gibi sosyal medya platformlarında fotoğraf paylaşanlar için gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Fotoğraf kesme, döndürme, bulanıklaştırma ve efekt ekleme gibi temel düzenleme araçları Square Size - Collage Maker Photo Editor uygulamasında da bulunuyor. Bunlara ek olarak uygulama fotoğraf arkaplanını bulanıklaştırma, çıkartma ekleme, fotoğraf üzerine smiley ekleme ve yazı yazma gibi gelişmiş özellikler fotoğraf çekmeyi sevenler için Square Size'ı iyi bir seçenek haline getiriyor.

 

Son dönemlerde fotoğraf üzerine yazı yazma ve komik çıkartma ekleme özellikleri oldukça popüler durumda. Square Size'ın basit tasarlanmış arayüzü kolayca bu özellikleri fotoğraflarınızın üzerine uygulamanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Square Size'ı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Square Size - Collage Maker Photo Editor Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: