Square Size - Collage Maker Photo Editor ikon

Square Size - Collage Maker Photo Editor

v1.65

Square Size özellikle Instagram gibi sosyal medya platformlarında fotoğraf paylaşanlar için gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Fotoğraf kesme, döndürme, bulanıklaştırma ve efekt ekleme gibi temel düzenleme araçları Square Size - Collage Maker Photo Editor uygulamasında da bulunuyor. Bunlara ek olarak uygulama fotoğraf arkaplanını bulanıklaştırma, çıkartma ekleme, fotoğraf üzerine smiley ekleme ve yazı yazma gibi gelişmiş özellikler fotoğraf çekmeyi sevenler için Square Size'ı iyi bir seçenek haline getiriyor.

 

Son dönemlerde fotoğraf üzerine yazı yazma ve komik çıkartma ekleme özellikleri oldukça popüler durumda. Square Size'ın basit tasarlanmış arayüzü kolayca bu özellikleri fotoğraflarınızın üzerine uygulamanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Square Size'ı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri Square Size - Collage Maker Photo Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.65

GeliştiriciPhoto Perfect Corp.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.10.2017 - 21:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme64

Dosya boyutu 9.41 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7870

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder