Cameringo+ Kamera Filtreleri ikon

Cameringo+ Kamera Filtreleri APK

v3.4.3

Cameringo+ Kamera Filtreleri Açıklama

Cameringo+ Kamera Filtreleri APK, Android cihazlar için geliştirilen başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


Fotoğrafçılık bildiğiniz gibi profesyonel bir meslek ve insanların sevdiği bir faaliyet. Bugün akıllı telefon sahibi olan hemen herkes anıları, manzaraları, sevdiği insanları fotoğraf çekerek kaydediyor. Cameringo+ Kamera Filtreleri uygulaması çektiğiniz fotoğrafları profesyonel araçlarla düzenlemenizi sağlayan bir Android uygulaması. Uygulama içerisinde yüzlerce fotoğraf filtresi ve lensler mevcut. Filtrelerin ne olduğunu aşağı yukarı herkes biliyor. Ancak lensler pek bilindik bir özellik değil. Kısaca açıklamak gerekirse lens kameranın açısını ifade ediyor. Örneğin, Cameringo+ uygulamasındaki balık gözü lensi fotoğrafınıza uygularsanız, fotoğrafın bakış açısının değiştiğini göreceksiniz.


Cameringo+ Kamera Filtreleri, Android için profesyonel fotoğraf düzenleme araçları özelliği ile öne çıkıyor. Cameringo+ APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Cameringo+ Effect APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Cameringo+ Kamera Filtreleri ekran görüntüleri Cameringo+ Kamera Filtreleri ekran görüntüleri Cameringo+ Kamera Filtreleri ekran görüntüleri Cameringo+ Kamera Filtreleri ekran görüntüleri Cameringo+ Kamera Filtreleri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.3

GeliştiriciPerraco Labs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve uzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2016 - 14:52

Mağaza lisansı Ücretli

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6111

Dosya boyutu 10.6 MB

Paylaşanprince_beerk

CepdeID 6684

GÜVENLİKİndireceğiniz Cameringo+ Kamera Filtreleri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.perracolabs.cp

APK imzası: 48b51268a4ba49f58bd677cc073013f7fc39238e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

11 kullanıcı oyuna göre

Cameringo+ Kamera Filtreleri için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
elinize saglik
Ziyaretçi8 yıl önce

helall

Kullanıcı resmi
prince_beerk8 yıl önce
Çalışırım
Ziyaretçi8 yıl önce
ço kötü ya
Ziyaretçi8 yıl önce
Abi Nasıl ioslara yüklenir yüklenmiyosza çare bulun lütfennn hep android bikere şunu iOS yapın lütfen bu arada ben Semih nolur çare bulunnnnnn nolur.