Galeri ikon

Galeri APK

v1.9.0.473991075 release

Galeri Açıklama

Galeri, Google tarafından resmi olarak geliştirilen ve adından anlayabileceğiniz gibi, galeri olarak kullanabileceğiniz Android uygulamasıdır.


Android telefonlarda bulunan galeri uygulamaları genelde insanlara sıkıcı gelir. Bu yüzden de insanlar farklı galeri uygulamaları kullanmak ister. Google Galeri tam da bu amaçla geliştirilmiş bir Android galeri uygulamasıdır. Android'in en iyi galeri uygulamaları arasında yer alan Google Galeri gelişmiş özellikleri ile sizi memnun edecek bir deneyim sunuyor. Galeri uygulamasının genel özellikleri şunlar:

  • Fotoğraf ve videoları otomatik organize etme: Uygulama her gece otomatik olarak cihazınızda yer alan fotoğraf ve videoları analiz ederek sizin yerinize organize eder. Örneğin, aynı yüze sahip kişileri tanıyarak onları bir albüm içine toplar, selfieleri bir araya getirir ve seyahat sırasında çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak algılar.
  • Otomatik iyileştirme: Galerinizde çözünürlüğü, ışığı ya da renkleri kötü durumda bir fotoğrafınız mı var? Google Galeri uygulaması tek dokunuşla fotoğrafınızı iyileştirme özelliğine sahiptir.
  • SD kart ve klasör desteği: Fotoğraf ve videolarınız cihazınızın hangi hafızasında olursa olsun Galeri uygulaması tüm medyaları tespit ederek onları gösterir.

Google tarafından geliştirilen bu uygulama fotoğraf ve videoları için farklı galeri uygulaması arayan kullanıcılar için gayet iyi bir tercih olacaktır. Tamamen ücretsiz ve reklamsız olan Google Galeri internet olmadan çalışıyor. Google Galeri APK dosyasını hemen şimdi indirin ve fotoğraflarınızı farklı bir uygulamada görüntülemeye başlayın.

Galeri ekran görüntüleri Galeri ekran görüntüleri Galeri ekran görüntüleri Galeri ekran görüntüleri Galeri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.0.473991075 release

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi09.11.2023 - 19:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 12.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11547

GÜVENLİKİndireceğiniz Galeri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.photosgo

APK imzası: 643fd63d7df2c3f5ab507febb20a1847c53b4d49

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder