Flickr ikon

Flickr APK

v4.6.1

Flickr ile Android telefonunuzdaki fotoğraflarınızı yedekleyin ve tüm cihazlarda organize edin.

 

Yahoo'ya bağlı bir fotoğraf platformu olan Flickr sunduğu 1 TB ücretsiz depolama alanı ile fotoğraflarınızı saklayacağınız güvenli bir depo uygulaması. Aslında uygulama sadece yedekleme için çalışmıyor. İsterseniz yükleyeceğiniz fotoğrafları akışta paylaşarak tüm üyelerin ve takipçilerin görmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle profesyonel fotoğrafçıların kullandığı Flickr geniş depo alanıyla fotoğrafları yedeklemek için oldukça iyi bir servis.

 

Flickr'ı kullanabilmek için sadece Yahoo hesabınız olması gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptığınızda anında 1 TB depolama alanına sahip oluyor ve fotoğraflarınızı yedeklemeye başlıyorsunuz. İsterseniz fotoğraflarınızı yüklerken filtreleme ve konstrast gibi temel düzenleme işlemlerini de yapmanız mümkün. Ayrıca auto-uploader özelliğini aktif ederek telefonunuzla çekeceğiniz her fotoğrafı otomatik olarak Flickr'a yükleyebilirsiniz.

 

Uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsız. Sadece APK dosyasını indirin ve fotoğraflarınızı yedekleme başlayın. Son olarak, yedekleyeceğiniz fotoğrafların gizlilik ayarlarını mutlaka sadece sizin göreceğiniz şekilde değiştirmeyi unutmayın.

Flickr ekran görüntüleri Flickr ekran görüntüleri Flickr ekran görüntüleri Flickr ekran görüntüleri Flickr ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder