Samsung Gallery ikon

Samsung Gallery APK

v5.4.11.0

Samsung Gallery, Galaxy serisi cihazlarda kullanılan ve Samsung tarafından geliştirilen resmi galeri uygulamasıdır.


Her ne kadar Galaxy serisi cihazlarda görsek de uygulama artık her Android cihaz için kullanıma açıldı. Cihazınızın Android sürümü 7.0 ve üzerindeyse Samsung Gallery APK dosyasını indirip kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın öne çıkan özelliği ise fotoğraflarınızı algılayarak akıllı bir şekilde gruplandırması. Örneğin, belli bir mekanda veya kişilerle çekildiğiniz fotoğraflar Samsung Gallery tarafından algılanıyor ve kolaj haline getiriliyor. Bu şekilde fotoğraflarınıza hiç uğraşmadan hikaye ekleyebiliyor ve kolajla birleştirebiliyorsunuz.


Samsung Gallery tamamen ücretsiz, ancak yukarıda yazdığımız gibi kullanabilmek için telefon veya tabletinizin Android sürümünün 7.0 ve üzerinde olması gerekiyor.

Samsung Gallery ekran görüntüleri Samsung Gallery ekran görüntüleri Samsung Gallery ekran görüntüleri Samsung Gallery ekran görüntüleri Samsung Gallery ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Samsung Gallery APK güncel sürümüyle;

Gizli klasörlerin gizlenmemesine sebep olan hata düzeltilmiş,

Özel moda geçmeyi engelleyen sorun düzeltilmiş.

Yorumlar

Samsung Gallery için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Samsung Gallery v5.3.05.301 için
Harika