MX Player ikon

MX Player APK

v1.20.9

MX Player, Android telefon ve tabletlerdeki standart video görüntüleme uygulamasına alternatif başarılı bir uygulama.


Uygulamayı başarılı yapan özellikleri arasında hemen hemen tüm codec ve ses türlerini desteklemesi öne çıkıyor. Bunun yanında video alt yazılarını otomatik bulması da mobil cihazdan sürekli film ve dizi izleyen kullanıcılar için oldukça önemli bir özellik. Tabii bunun için belli başlı video platformlarını kullanmanız gerekiyor.


MX Player'in video görüntüleme konusundaki özellikleri de oldukça işinize yarayabilir. Örneğin, standart video görüntüleyicisinde video yakınlaştırmak ve sağ-sol yapmak mümkün değil. Ancak MX Player çimdikleme yöntemiyle kolayca yakınlaştırma ve videonun farklı bölgelerine bakma işlemini kolayca yapabiliyor. Benzer işe yarar bir özellikse alt yazı metinlerinde bulunuyor; bildiğiniz gibi alt yazı metinleri videoyla beraber ilerler. Ancak MX Player'de bir önceki ve sonraki alt yazı metnine istediğiniz zaman geçebilirsiniz. Böylece alt yazıları kaçırmadan okuyabilirsiniz.


Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan video görüntüleme uygulaması MX Player'i indirip kullanmak tamamen ücretsiz. Kurulum dosyasını sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MX Player APK son sürüm güncellemesindeki yenilikler;

Video oynatılırken akış hızını belirleme/değiştirme özelliği,

PiP modu geliştirmeleri,

Chromecast için alt yazı desteği,

MX Share geliştirmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder