MX Player ikon

MX Player APK

v1.47.9

MX Player Açıklama

MX Player, Android telefon ve tabletlerdeki standart video görüntüleme uygulamasına alternatif başarılı bir uygulama.


Uygulamayı başarılı yapan özellikleri arasında hemen hemen tüm codec ve ses türlerini desteklemesi öne çıkıyor. Bunun yanında video alt yazılarını otomatik bulması da mobil cihazdan sürekli film ve dizi izleyen kullanıcılar için oldukça önemli bir özellik. Tabii bunun için belli başlı video platformlarını kullanmanız gerekiyor.


MX Player'in video görüntüleme konusundaki özellikleri de oldukça işinize yarayabilir. Örneğin, standart video görüntüleyicisinde video yakınlaştırmak ve sağ-sol yapmak mümkün değil. Ancak MX Player çimdikleme yöntemiyle kolayca yakınlaştırma ve videonun farklı bölgelerine bakma işlemini kolayca yapabiliyor. Benzer işe yarar bir özellikse alt yazı metinlerinde bulunuyor; bildiğiniz gibi alt yazı metinleri videoyla beraber ilerler. Ancak MX Player'de bir önceki ve sonraki alt yazı metnine istediğiniz zaman geçebilirsiniz. Böylece alt yazıları kaçırmadan okuyabilirsiniz.


Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan video görüntüleme uygulaması MX Player'i indirip kullanmak tamamen ücretsiz. Kurulum dosyasını sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

MX Player APK son sürüm güncellemesinde gizli video klasörlerine koyulan PIN kodunu unutuğunuzda şifreyi kurtarma seçeneği eklenmiş, Android 12 desteği eklenmiş ve uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.47.9

GeliştiriciJ2 Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi31.01.2018 - 13:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme353

Dosya boyutu 56.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7796

GÜVENLİKİndireceğiniz MX Player APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mxtech.videoplayer.ad

APK imzası: 42588b092f7dced6f1e29c1e9f7537353ef06461

MX Player eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm MX Player versiyonları:
  • 1. MX Player v1.37.13
  • 2. MX Player v1.20.9
  • 3. MX Player v1.10.36
  • 4. MX Player v1.10.23
  • 5. MX Player v1.9.17
  • 6. MX Player v1.9.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder