MX Player

MX Player

v1.9.6

MX Player, Android telefon ve tabletlerdeki standart video görüntüleme uygulamasına alternatif başarılı bir uygulama.

 

Uygulamayı başarılı yapan özellikleri arasında hemen hemen tüm codec ve ses türlerini desteklemesi öne çıkıyor. Bunun yanında video alt yazılarını otomatik bulması da mobil cihazdan sürekli film ve dizi izleyen kullanıcılar için oldukça önemli bir özellik. Tabii bunun için belli başlı video platformlarını kullanmanız gerekiyor.

 

MX Player'in video görüntüleme konusundaki özellikleri de oldukça işinize yarayabilir. Örneğin, standart video görüntüleyicisinde video yakınlaştırmak ve sağ-sol yapmak mümkün değil. Ancak MX Player çimdikleme yöntemiyle kolayca yakınlaştırma ve videonun farklı bölgelerine bakma işlemini kolayca yapabiliyor. Benzer işe yarar bir özellikse alt yazı metinlerinde bulunuyor; bildiğiniz gibi alt yazı metinleri videoyla beraber ilerler. Ancak MX Player'de bir önceki ve sonraki alt yazı metnine istediğiniz zaman geçebilirsiniz. Böylece alt yazıları kaçırmadan okuyabilirsiniz.


Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan video görüntüleme uygulaması MX Player'i indirip kullanmak tamamen ücretsiz. Kurulum dosyasını sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri MX Player ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.6

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciJ2 Interactive

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme93

Eklenme tarihi4 ay önce

Dosya boyutu 15.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7796

MX Player Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder