Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Pic Collage

Pic Collage

v6.18.7
reklamlar
Pic Collage
Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Pic Collage Açıklama

Android ekosisteminde fotoğraflar için geliştirilmiş bir uygulama olan Pic Collage ile fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Çeşitli çıkartmalar, fotoğraf üzerine yazı yazmalar, emojiler, fotoğrafları kırpıp birleştirme gibi birçok özelliğe sahip olan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

 

Çektiğiniz fotoğrafların herhangi bir yerini keserek Pic Collage içerisinde yer alan arkaplan tasarımlarının üzerine koyduğunuzda, fotoğrafınız sanki başka bir ortamda çekilmiş gibi görünebilir. Tabii bunun için düzenleme araçlarını çok iyi kullanabiliyor olmanız gerek. Ayrıca, Hello Kity başta olmak üzere, ayıcık, kedicik gibi sticker'ları fotoğraflarınızla birleştirerek arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yaptığınız tüm fotoğraf değişikliklerini uygulama üzerinden Instagram, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağ profillerinde de paylaşmanız mümkün.

Güncelleme Notları

Sonbahar mevsimine özel arkaplanlar ve çıkartmalar eklendi,

Kolaj iyileştirmeleri yapıldı,

Küçük hatalar düzeltildi.

reklamlar

Pic Collage Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: