Pic Collage

Pic Collage

v6.18.7

Android ekosisteminde fotoğraflar için geliştirilmiş bir uygulama olan Pic Collage ile fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Çeşitli çıkartmalar, fotoğraf üzerine yazı yazmalar, emojiler, fotoğrafları kırpıp birleştirme gibi birçok özelliğe sahip olan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

 

Çektiğiniz fotoğrafların herhangi bir yerini keserek Pic Collage içerisinde yer alan arkaplan tasarımlarının üzerine koyduğunuzda, fotoğrafınız sanki başka bir ortamda çekilmiş gibi görünebilir. Tabii bunun için düzenleme araçlarını çok iyi kullanabiliyor olmanız gerek. Ayrıca, Hello Kity başta olmak üzere, ayıcık, kedicik gibi sticker'ları fotoğraflarınızla birleştirerek arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yaptığınız tüm fotoğraf değişikliklerini uygulama üzerinden Instagram, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağ profillerinde de paylaşmanız mümkün.

Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri Pic Collage ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sonbahar mevsimine özel arkaplanlar ve çıkartmalar eklendi,

Kolaj iyileştirmeleri yapıldı,

Küçük hatalar düzeltildi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.18.7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciCardinal Blue Software, Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme309

Eklenme tarihi6 ay önce

Dosya boyutu 30.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7216

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Pic Collage Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder