Candy Selfie - Filtreler Kamera

Candy Selfie - Filtreler Kamera

v2.46.322

Candy Selfie, Android telefon ve tabletleriyle selfie çekinmeyi seven kullanıcılar için alternatif bir selfie uygulamasıdır.

 

Selfie için özel geliştirilmiş bir kamera yazılımı kullanan uygulama, barındırdığı özelliklerle de optimize edildiği için başarılı sonuçlar veriyor. 125 civarında fotoğraf filtresi, yüzden fazla ışık ve çerçeve ayarlarıyla birlikte çektiğiniz fotoğraflar için geniş bir alternatif seçeneğiniz oluyor. Fotoğrafınızın en güzel halini tek dokunuşla kaydedip, yine tek bir dokunuşla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

 

Son zamanlarda fotoğraflar üzerine emoji ve yazı yazma modası da Candy Selfie'de unutulmamış. Karikatür maskeleri ve süslü çerçevelerle yüzünüze istediğiniz şekli verip, emoji ve yazılarla fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Candy Selfie - Filtreler Kamera ekran görüntüleri Candy Selfie - Filtreler Kamera ekran görüntüleri Candy Selfie - Filtreler Kamera ekran görüntüleri Candy Selfie - Filtreler Kamera ekran görüntüleri Candy Selfie - Filtreler Kamera ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.46.322

Geliştiricii.selfie camera

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi17.07.2017 - 15:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme130

Dosya boyutu 17.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7681

Candy Selfie - Filtreler Kamera Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder