YouCut Video Düzenleyici ikon

YouCut Video Düzenleyici APK

v1.572.1166

YouCut Video Düzenleyici Açıklama

Android için geliştirilen YouCut Video Düzenleyici, Android telefonlarınızdaki videoları düzenlemenizi sağlayan profesyonel bir video düzenleme editörüdür.


Uygulama bir düzenleme aracından beklediğiniz kırpma ve hızlandırma gibi temel araçlara sahip. Ancak gelişmiş özellikleri çok daha profesyonel bir takıma sahip. Örneğin sosyal medyada sıkça gördüğümüz odak noktasına sahip ve bulanık videoları YouCut'un araçları ile kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın sahip olduğu gelişmiş özellikler şöyle:

  • Videolara şarkı ekleme: MP3 dosyalarını videolara ekleyerek arkaplan/fon müziği oluşturabilirsiniz. Ayrıca ara yüzdeki zaman çizelgesi ile video ve şarkının senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz. Bu sayede şarkı videonuzun istediğinizin yerinde çalmaya başlar.
  • Videolara yazı ve emoji ekleme: Eğlenceli bir sahne mi çektiniz? YouCut Video Düzenleyici'yi açın, videonun istediğiniz yerine istediğiniz yazı ve emojiyi ekleyerek daha eğlenceli hale getirin.
  • Video ve fotoğraf filtreleri: Videonuz veya fotoğraflarınız yeterince renkli değilse, YouCut'ın filtrelerini kullanarak daha iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.

inShot ekibinin geliştirdiği YouCut Video Düzenleyici farklı bir alternatife ihtiyaç bırakmayacak kadar başarılı bir Android video düzenleme uygulaması. Temel özellikleri ücretsiz olan YouCut Video Düzenleyici APK dosyasını indirerek kaliteli video düzenlemeleri yapmaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

YouCut Video Düzenleyici APK son sürüm güncellemesinde;

Video hızını düzenleme özelliği geliştirilmiş,

Yapay zeka tabanlı çekim modu eklenmiş,

Yeni geçiş efektleri eklenmiş,

Uygulamada görülen hatalar düzeltilmiş.

YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.572.1166

GeliştiriciInShot Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi18 gün önce

Eklenme tarihi28.01.2019 - 20:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme250

Dosya boyutu 41.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9296

GÜVENLİKİndireceğiniz YouCut Video Düzenleyici APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.camerasideas.trimmer

APK imzası: 1965c6bccfbdf28dbe977e5460f386a1db9e7366

YouCut Video Düzenleyici eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm YouCut Video Düzenleyici versiyonları:
  • 1. YouCut Video Düzenleyici v1.516.1142
  • 2. YouCut Video Düzenleyici v1.280.67

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

YouCut Video Düzenleyici için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce YouCut Video Düzenleyici v1.280.67 için
Mükemmel youtube videolarımı bunla çok güzel montajliýom