YouCut Video Düzenleyici ikon

YouCut Video Düzenleyici APK

v1.516.1142

Android için geliştirilen YouCut Video Düzenleyici, Android telefonlarınızdaki videoları düzenlemenizi sağlayan profesyonel bir video düzenleme editörüdür.


Uygulama bir düzenleme aracından beklediğiniz kırpma ve hızlandırma gibi temel araçlara sahip. Ancak gelişmiş özellikleri çok daha profesyonel bir takıma sahip. Örneğin sosyal medyada sıkça gördüğümüz odak noktasına sahip ve bulanık videoları YouCut'un araçları ile kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın sahip olduğu gelişmiş özellikler şöyle:

  • Videolara şarkı ekleme: MP3 dosyalarını videolara ekleyerek arkaplan/fon müziği oluşturabilirsiniz. Ayrıca arayüzdeki zaman çizelgesi ile video ve şarkının senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz. Bu sayede şarkı videonuzun istediğinizin yerinde çalmaya başlar.
  • Videolara yazı ve emoji ekleme: Eğlenceli bir sahne mi çektiniz? YouCut Video Düzenleyici'yi açın, videonun istediğiniz yerine istediğiniz yazı ve emojiyi ekleyerek daha eğlenceli hale getirin.
  • Video ve fotoğraf filtreleri: Videonuz veya fotoğraflarınız yeterince renkli değilse, YouCut'ın filtrelerini kullanarak daha iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

inShot ekibinin geliştirdiği YouCut Video Düzenleyici farklı bir alternatife ihtiyaç bırakmayacak kadar başarılı bir Android video düzenleme uygulaması. Temel özellikleri ücretsiz olan YouCut Video Düzenleyici APK dosyasını indirerek kaliteli video düzenlemeleri yapmaya başlayın.

YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri YouCut Video Düzenleyici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouCut Video Düzenleyici APK son sürüm güncellemesinde uygulamanın yapay zeka özelliği geliştirilmiş.

Yorumlar

YouCut Video Düzenleyici için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce YouCut Video Düzenleyici v1.280.67 için
Mükemmel youtube videolarımı bunla çok güzel montajliýom