Video düzenleyicisi, yapma ikon

Video düzenleyicisi, yapma APK

v7.6.1 rc

VideoShow adıyla geliştirilen ancak Türkiye'de Video düzenleyicisi, yapma ismiyle yayımlanan uygulama ile Android cihazınızdaki tüm videoları düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

 

Google Play'de birçok ülkede tavsiye edilen video düzenleyicisi sayesinde Android telefonunuzda videolar geliştirebilir, halihazırdaki videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Uygulama ile video üzerinde yapabileceğiniz düzenleme seçenekleri arasında kırpma, kısaltma ve hızlandırma gibi temel işlevlerin yanında gelişmiş özelliklerde bulunuyor. Bu özellikler arasında videoya ses ekleme (kendi sesiniz dahil), videoyu sıkıştırarak boyutunu küçültme, video üzerine yazı yazma ve emoji ekleme oldukça popüler.

 

Video düzenleyicisi, yapma normalde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak bazı gelişmiş özellikler ücretli versiyonda sunuluyor. Ücretli özellikler arasında video temaları, altyazı metni için yazı tipleri ve stilleri, efektler, filigranlar ve videoya süresiz müzik ekleme bulunuyor. Bu özellikleri sürekli kullanırım diyorsanız uygulama içerisinden ücretli abonelik açabilirsiniz. 

Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri

Yorumlar

Video düzenleyicisi, yapma için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Kenan053 yıl önce Video düzenleyicisi, yapma v7.6.1 rc için
Normal