Video düzenleyicisi, yapma ikon

Video düzenleyicisi, yapma

v7.6.1 rc

VideoShow adıyla geliştirilen ancak Türkiye'de Video düzenleyicisi, yapma ismiyle yayımlanan uygulama ile Android cihazınızdaki tüm videoları düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

 

Google Play'de birçok ülkede tavsiye edilen video düzenleyicisi sayesinde Android telefonunuzda videolar geliştirebilir, halihazırdaki videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Uygulama ile video üzerinde yapabileceğiniz düzenleme seçenekleri arasında kırpma, kısaltma ve hızlandırma gibi temel işlevlerin yanında gelişmiş özelliklerde bulunuyor. Bu özellikler arasında videoya ses ekleme (kendi sesiniz dahil), videoyu sıkıştırarak boyutunu küçültme, video üzerine yazı yazma ve emoji ekleme oldukça popüler.

 

Video düzenleyicisi, yapma normalde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak bazı gelişmiş özellikler ücretli versiyonda sunuluyor. Ücretli özellikler arasında video temaları, altyazı metni için yazı tipleri ve stilleri, efektler, filigranlar ve videoya süresiz müzik ekleme bulunuyor. Bu özellikleri sürekli kullanırım diyorsanız uygulama içerisinden ücretli abonelik açabilirsiniz. 

Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri Video düzenleyicisi, yapma ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.6.1 rc

GeliştiriciEnjoyMobi Video Editor Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.09.2017 - 10:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme1302

Dosya boyutu 16.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7795

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kenan052 yıl önce Video düzenleyicisi, yapma v7.6.1 rc için
Normal