Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ikon

Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı APK

v2.164.1

Canva sosyal medya, okul ve eğitim için eğlenceli tasarımlar yapmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır.


Canva'yı kullanmak için herhangi bir tasarım yeteneği veya karmaşık yazılım gerekmez. Birkaç dokunuşla Instagram gönderisi, Facebook başlığı, fotoğraf düzenleyici, resim kolajı, düğün davetiyesi veya logo yapma gibi ihtiyacınız ne olursa olsun anında göz alıcı grafikler oluşturmak hepsi bir arada tasarım programı olan Canva ile mümkün Canva, Android cihazınızda ve bilgisayarınızda kullanılabilir; böylece, her zaman ve her yerde tasarımlarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Canva ile yapabileceğiniz resim çalışması örnekleri şunlar:

  • Facebook gönderi ve kapak resmi hazırlama,
  • Instagram gönderi resmi hazırlama
  • Twitter gönderi ve kapak resmi hazırlama
  • YouTube kanal resmi ve videolar için küçük resim hazırlama,
  • İş yapan kullanıcılar ise el ilanları, afişler, blog reklam bannerları ve davetiyeler gibi resimler hazırlayabilirsiniz.

Canva'da toplamda 60 binden fazla resim şablonu var, istediğinizi seçerek yukarıda listelediğimiz görsellerden herhangi birisini hazırlayabilirsiniz. Canva'nın başlangıç aboneliği ücretsiz, profesyonel seçenekler içinse ücretli abonelik seçeneklerinden birisini satın almanız gerekiyor. Cepde üzerinden Canva APK dosyasını indirerek sosyal medya hesaplarınız için eğlenceli ve kaliteli grafikler hazırlamaya başlayın.

Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ekran görüntüleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ekran görüntüleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ekran görüntüleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ekran görüntüleri Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android fotoğraf düzenleme uygulaması olan Canva APK son sürüm güncellemesinde;

Tek dokunuşla fotoğrafı iyileştirme, otomatik odaklama ve yüz düzeltme özelliği eklenmiş,

Yeni stillerde efektler eklenmiş,

Fotoğraflara eklenen çıkartmalara yenisi eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder