Adobe Express: Graphic Design ikon

Adobe Express: Graphic Design APK

v8.11.0

Adobe Express: Graphic Design Açıklama

Adobe Express, Android telefonunuzdan yaratıcı grafikler oluşturmanızı sağlayan başarılı bir grafik tasarım uygulamasıdır.


Adobe'un hem profesyonel hem de amatörlere yönelik geliştirdiği uygulamada ister hazır şablonları isterseniz de çektiğiniz fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. Fotoğraf üstüne resim ekleme, eğlenceli çıkartmalar uygulama ve canlı filtreler ile resminizi çok daha çarpıcı hale getirmeniz mümkün. Üstelik herhangi bir yeteneğe ihtiyacınız yok, Adobe Express: Graphic Design'da sadece birkaç ince ayar yapmanız yeterli oluyor.


Sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı seviyorsanız Adobe Express: Graphic Design'in sahip olduğu özellikleri kesinlikle denemeniz gerekiyor. Herkesin kullandığı fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında Adobe stüdyosunun farkını Adobe Express: Graphic Design uygulamasında kesinlikle fark ediyorsunuz. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamayı kullanmak için Adobe Express APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Adobe Express: Graphic Design ekran görüntüleri Adobe Express: Graphic Design ekran görüntüleri Adobe Express: Graphic Design ekran görüntüleri Adobe Express: Graphic Design ekran görüntüleri Adobe Express: Graphic Design ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.11.0

GeliştiriciAdobe

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.01.2023 - 11:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 68.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11267

GÜVENLİKİndireceğiniz Adobe Express: Graphic Design APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.adobe.spark.post

APK imzası: 45554baa0c352c00885cf299e337ae8c109e33f1

Adobe Express: Graphic Design eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Adobe Express: Graphic Design versiyonları:
  • 1. Adobe Spark Post v1.2.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder