EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ikon

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası APK

v6.2.1

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası Açıklama

Sosyal fotoğraf platformu EyeEm uygulamasıyla fotoğraflarınızı hem güzelleştirin hem de paylaşın.

 

Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları içeren uygulamada onlarca filtre ve düzenleme aracı ücretsiz olarak sunuluyor. Bu özellikler arasında ise pozlama düzeltmesi ve yapay zeka iyileştirmeleri öne çıkıyor. Fotoğraf çektikten sonra özellikle beğenilmeyen pozları düzeltmek ve daha iyi hale getirmek için EyeEm oldukça başarılı sonuçlar verebiliyor.

 

EyeEm'in sosyal platform yapısı ise Instagram'den oldukça farklı. Arkadaş sistemi EyeEm'de de bulunuyor ancak, ana akış arkadaş paylaşımlarından çok dünyanın herhangi bir yerinden çekilmiş fotoğrafları öne çıkarmak üzerine kurulu. Bundaki amaç profesyonel fotoğrafların öne çıkması ve telif hakkını korumak. Yeri gelmişken, EyeEm üzerinden fotoğraflarınızı para karşılığı da satmanız mümkün. Tabi bunun için bazı prosedürleri doğrulamanız gerekiyor.

 

Android platformu için ücretsiz olan EyeEm APK dosyasını indirerek üye olabilir ve fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.2.1

GeliştiriciEyeEm Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2018 - 21:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 44.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8539

GÜVENLİKİndireceğiniz EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.baseapp.eyeem

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder