EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ikon

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası APK

v6.2.1

Sosyal fotoğraf platformu EyeEm uygulamasıyla fotoğraflarınızı hem güzelleştirin hem de paylaşın.

 

Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları içeren uygulamada onlarca filtre ve düzenleme aracı ücretsiz olarak sunuluyor. Bu özellikler arasında ise pozlama düzeltmesi ve yapay zeka iyileştirmeleri öne çıkıyor. Fotoğraf çektikten sonra özellikle beğenilmeyen pozları düzeltmek ve daha iyi hale getirmek için EyeEm oldukça başarılı sonuçlar verebiliyor.

 

EyeEm'in sosyal platform yapısı ise Instagram'den oldukça farklı. Arkadaş sistemi EyeEm'de de bulunuyor ancak, ana akış arkadaş paylaşımlarından çok dünyanın herhangi bir yerinden çekilmiş fotoğrafları öne çıkarmak üzerine kurulu. Bundaki amaç profesyonel fotoğrafların öne çıkması ve telif hakkını korumak. Yeri gelmişken, EyeEm üzerinden fotoğraflarınızı para karşılığı da satmanız mümkün. Tabi bunun için bazı prosedürleri doğrulamanız gerekiyor.

 

Android platformu için ücretsiz olan EyeEm APK dosyasını indirerek üye olabilir ve fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder