Candy Camera ikon

Candy Camera APK

v5.4.57-play

Kullanıcılara sunduğu özel fotoğraf filtreleri sayesinde milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanan Candy Camera, geliştirilmiş kamera yazılımı ile daha kolay ve güzel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.


Materyal arayüz tasarımına ile kolay kullanıma sahip olan uygulama fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebilmeniz için 30'dan fazla filtreyle birlikte kırpma, pozlama, ışık ayarı, döndürme gibi temel düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınız için gerekli olan tüm düzenleme araçlarını kullanıcılarla buluşturuyor.


100'den fazla fotoğraf çerçevesi, göz kalemi, kirpik, allık fırçası, tek dokunuşla fotoğraf iyileştirme ve güzelleştirme özellikleri ile rakiplerinden önde yer alan Candy Camera APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayın.

Candy Camera nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Candy Camera APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Candy Camera ekran görüntüleri Candy Camera ekran görüntüleri Candy Camera ekran görüntüleri Candy Camera ekran görüntüleri Candy Camera ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Candy Camera APK son sürüm güncellemesiyle yeni filtreler eklenmiş, hatalar düzeltilmiş.

Artıları

4K kalitede fotoğraf çekmesi,

Tek dokunuşla fotoğraf iyileştirmeleri,

Çoğu uygulamada olmayan ücretsiz özellikler.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder