Panorama 360 Camera + VR video ikon

Panorama 360 Camera + VR video APK

v4.9.1-v7a

Panorama 360 Camera + VR video Açıklama

Panorama 360 Camera + VR video ile manzarayı her açıdan yakalayın.

 

Geniş açılı fotoğraf ve video çekimleri için kullanabileceğiniz Panorama 360 Camera + VR video, HD kalitesi sayesinde görüntüleri yüksek kalitede kaydetemenizi sağlıyor. 360 dereceli fotoğraf veya videoyu çekmek için ekranın ortasındaki düğmeye bastıktan sonra telefonunuzu sağa veya sola doğru düz bir şekilde hareket ettirmeniz gerekiyor. Ekranda göreceğiniz düz ızgarayı takip ederseniz çekeceğiniz görüntü daha net oluyor.

 

Uygulama HD kalitede çekim yaptığı için telefonunuzun hafızasını çabuk doldurabilir. Bu nedenle hafıza kartı kullanmanız daha iyi olacaktır. Uygulamaya ait APK dosyasını indirerek Android telefonunuzdan yüksek kaliteli panorama fotoğraf ve videoları çekmeye başlayabilirsiniz.

Panorama 360 Camera + VR video ekran görüntüleri Panorama 360 Camera + VR video ekran görüntüleri Panorama 360 Camera + VR video ekran görüntüleri Panorama 360 Camera + VR video ekran görüntüleri Panorama 360 Camera + VR video ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.1-v7a

GeliştiriciTeliportMe Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2018 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme81

Dosya boyutu 13.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8199

GÜVENLİKİndireceğiniz Panorama 360 Camera + VR video APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vtcreator.android360

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder