Google Fotoğraflar ikon

Google Fotoğraflar

v4.13.0.240385459

Fotoğraflarınız için güvenilir ve kolay kullanıma sahip bir servis arıyorsanız Google Fotoğraflar uygulaması büyük ölçüde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

 

Google hesabınızla bağlantılı olarak çalışan Google Fotoğraflar uygulaması telefon veya tabletinizdeki fotoğraf ve videoları tek bir dokunuşla senkronize ediyor ve bunu yaparken kesinlikle görüntü kalitesini düşürmüyor. Fotoğraflar için etikeleme özelliği bulunmuyor, bu nedenle yedeklediğiniz görüntüleri uygulama içerisinde yer alan akıllı arama özelliği ile bulmanız gerekiyor. Akıllı arama özelliği her ne kadar başarılı olsa da etiketlerin yerini tutmuyor.

 

Sınırsız depolama alanı ve yüksek güvenlik özelliğine sahip olan Google Fotoğraflar servisi, fotoğraflarınız için iyileştirme/düzenleme özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Fotoğraflarınızı düzenlemek için onlarca ücretsiz filtrekolaj ve animasyon seçeneklerinden birisini kullanabilirsiniz.

 

Google Fotoğrafları diğer uygulamalardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi kuşkusuz akıllı albüm özelliğine sahip olması. Akıllı albüm özelliği kısa bir zaman diliminde çektiğiniz fotoğrafları ve fotoğraftaki yüzleri algılayarak hem kişiye özel hem de anı olarak otomatik albümler oluşturuyor. Örneğin bir gezi veya etkinlik sırasında çektiğiniz veya bir kişi ile çekildiğiniz fotoğraflar otomatik olarak uygulama tarafından algılanıyor ve uygulama içerisinde özel bir hikaye albümü oluşturuluyor. Bu özellik sayesinde çektiğiniz fotoğraflara ulaşmanız hem daha kolay oluyor hem de anılarınız daha derli toplu bir şekilde saklanıyor.

Google Fotoğraflar ekran görüntüleri Google Fotoğraflar ekran görüntüleri Google Fotoğraflar ekran görüntüleri Google Fotoğraflar ekran görüntüleri Google Fotoğraflar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fotoğraflarınızı daha hızlı düzenleyebilmeniz için işlem önerileri özelliği geliştirilmiş.
Artıları

Akıllı albüm özelliği,

Sınırsız depolama alanı,

Gelişmiş arama desteği.

Eksileri

Fotoğraf ve kişi etiketleme özelliği bulunmuyor,

Fotoğraftaki yüzleri tanıma özelliği Türkiye'de kullanılamıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.13.0.240385459

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi16.08.2017 - 10:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1247

Dosya boyutu 41.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7393

Güvenlik seçicileri
Google Fotoğraflar eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Google Fotoğraflar versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Google Fotoğraflar v4.10.0.234837927 için
Çok güzell