RetroSelfie - Selfie Editör ikon

RetroSelfie - Selfie Editör APK

v6.1.9

RetroSelfie - Selfie Editör Açıklama

Fotoğraflarınızı RetroSelfie - Selfie Editör uygulamasıyla çekici hale getirin.

 

RetroSelfie - Selfie Editör, selfie fotoğraf çekimleri için geliştirilmiş başarılı bir uygulama. Fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlayan uygulama içerisinde onlarca filtre ve eğlenceli çıkartma bulunuyor. Bunlar arasında cilt düzenleyici, göz ve saç efektleri ile renklendirici efektler en çok kullanılanları. Ayrıca özellikleri sadece bu kadar değil, fotoğraf kırpma, döndürme, keskinleştirme ve bulanıklaştırma gibi ihtiyaç duyacağınız birçok düzenleme aracı RetroSelfie uygulamasının özellikleri arasında.

 

Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında öne çıkan RetroSelfie kolay kullanımı ve geniş özellikleri sayesinde kullanıcıların popüler uygulaması olmuş durumda. RetroSelfie - Selfie Editör APK dosyasını indir ve hemen fotoğraflarınızı düzenleyip paylaş.

RetroSelfie - Selfie Editör ekran görüntüleri RetroSelfie - Selfie Editör ekran görüntüleri RetroSelfie - Selfie Editör ekran görüntüleri RetroSelfie - Selfie Editör ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.9

GeliştiriciRetroSelfie Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi25.09.2018 - 11:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme42

Dosya boyutu 36.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9042

GÜVENLİKİndireceğiniz RetroSelfie - Selfie Editör APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.iovchev.selfieseditor

APK imzası: 4f8980d6718a229cce1a05e258dd5427fc45fde7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder