Video Player All Format ikon

Video Player All Format APK

v1.2.7.1

Video Player All Format, Android'in varsayılan video oynatıcısından sıkılan kullanıcılar için geniş özelliklere sahip alternatif video oynatıcı uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor.

 

Android tablet ve telefonlara göre optimize edilen uygulama 4K dahil olmak üzere HD ve FHD çözünürlüklerdeki videoları sorunsuzca oynatabiliyor. Düşük kaynak tüketimi yapması sayesinde de videolarda hiçbir takılma olmuyor. MKV , MP4, M4V, 3GP, AVI ve MOV başta olmak olmak üzere hemen her video formatı uygulama tarafından destekleniyor. Böylece farklı formatlardaki videoları cihazınızda sorunsuz bir şekilde izleme imkanınız oluyor. Chromecast kullanan kullanıcıları da geliştiriciler tarafından unutulmamış, Chromecast destekli cihazınız varsa tek dokunuşla telefon veya tabletinizdeki görüntüyü kolayca aktarabilirsiniz.

 

Video Player All Format, özel içerikli videolar için güvenlik seçenekleri de sunuyor. Uygulama bünyesinde gizli bir klasör oluşturarak bu klasöre şifre atayabiliyorsunuz. Böylece gizli video klasörünüze atacağınız içerikler sadece şifre girildiğinde oynatılıyor. Alt yazı desteği, kolay kontrolleri ve oynatma hızı belirleyicisi sayesinde oldukça işlevsel olan Android'in başarılı video oynatıcısı Video Player All Format uygulamasını indirerek yeni bir video izleme deneyimine başlayabilirsiniz.

Video Player All Format ekran görüntüleri Video Player All Format ekran görüntüleri Video Player All Format ekran görüntüleri Video Player All Format ekran görüntüleri Video Player All Format ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Arkaplanda ses çalabilme desteği eklendi,

Uyku zamanlayıcısı özelliği eklendi,

Hatalar düzeltilerek performans iyileştirmesi yapıldı.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder