Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ikon

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer APK

v2.1.7.3

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer Açıklama

Video Player All Format, Android'in varsayılan video oynatıcısından sıkılan kullanıcılar için geniş özelliklere sahip alternatif video oynatıcı uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor.


Android tablet ve telefonlara göre optimize edilen uygulama 4K dahil olmak üzere HD ve FHD çözünürlüklerdeki videoları sorunsuzca oynatabiliyor. Düşük kaynak tüketimi yapması sayesinde de videolarda hiçbir takılma olmuyor. MKV, MP4, M4V, 3GP, AVI ve MOV başta olmak olmak üzere hemen her video formatı uygulama tarafından destekleniyor. Böylece farklı formatlardaki videoları cihazınızda sorunsuz bir şekilde izleme imkanınız oluyor. Chromecast kullanan kullanıcıları da geliştiriciler tarafından unutulmamış, Chromecast destekli cihazınız varsa tek dokunuşla telefon veya tabletinizdeki görüntüyü kolayca aktarabilirsiniz.


Video Player All Format, özel içerikli videolar için güvenlik seçenekleri de sunuyor. Uygulama bünyesinde gizli bir klasör oluşturarak bu klasöre şifre atayabiliyorsunuz. Böylece gizli video klasörünüze atacağınız içerikler sadece şifre girildiğinde oynatılıyor. Alt yazı desteği, kolay kontrolleri ve oynatma hızı belirleyicisi sayesinde oldukça işlevsel olan Android'in başarılı video oynatıcısı Video Player All Format uygulamasını indirerek yeni bir video izleme deneyimine başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer APK son sürüm güncellemesiyle uygulamada tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ekran görüntüleri Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ekran görüntüleri Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ekran görüntüleri Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ekran görüntüleri Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.7.3

GeliştiriciInShot Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi29.05.2017 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme463

Dosya boyutu 13.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7625

GÜVENLİKİndireceğiniz Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: video.player.videoplayer

APK imzası: 1965c6bccfbdf28dbe977e5460f386a1db9e7366

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Video Oynatıcısı Tüm Formatlar - XPlayer versiyonları:
  • 1. Video Player All Format v1.2.7.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

9 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder