Boomerang ikon

Boomerang

v1.4.7

Boomerang ile kısa videolar oluşturarak Instagram'da farklı ve eğlenceli paylaşımlar yapabilirsiniz.

 

Uygulama temel olarak telefonunuzun ön veya arka kamerasını kullanarak kısa videolar çekmenizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken uygulama arayüzündeki çekim düğmesine dokunmak, gerisini Instagram Boomerang hallediyor. Uygulama, videolarınızı arka arkaya çektiği 10 fotoğrafı kullanarak oluşturuyor. Çekim düğmesine bastıktan sonra videoda yer almasını istediğiniz pozları kameraya vermeniz gerekiyor.

 

Boomerang'ın fotoğraf çekerek oluşturduğu videoları ileri veya geri saran döngüde kullanabilirsiniz. Ayrıca video hızlandırma yöntemleri de videoyu eğlenceli hale getirebiliyor. Uygulamanın tek eksiği, Instagram Layout ile oluşturulan kolaj fotoğraflarını desteklememesi. Bazen kolaj fotoğraflarında da eğlenceli görüntüler oluyor ama uygulamanın desteklememesi nedeniyle bunları video haline getiremiyorsunuz. Buna ek olarak, Boomerang ile oluşturduğunuz videoları yine tek bir dokunuşla Instagram akışınızda paylaşabilir veya galeriye kaydedebilirsiniz.

 

Instagram'in geliştirdiği Boomerang'ı kullanmak tamamen ücretsiz. Uygulamanın APK dosyasını indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Boomerang ekran görüntüleri Boomerang ekran görüntüleri Boomerang ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulamanın kararlılığı üzerine geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder