Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ikon

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor APK

v1.5.0

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor Açıklama

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca düzenleyip paylaşabilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan temel özellikleri, fotoğrafların arkaplanını kesmek ve WhatsApp gibi popüler sosyal medya platformları için durum görseli oluşturmak. Bunların yanında temel fotoğraf düzenleme araçları da yer alıyor. Ancak, özellikle yapay zeka desteğine sahip arkaplan silme ve değiştirme oldukça başarılı çalışıyor. Bu özelliği kullanarak fotoğrafların arkaplanını istediğiniz gibi değiştirebillir ve eğlenceli çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

 

Cut Cut - Cutout'ın durum görseli hazırlama özelliğinde ise yüzlerce taslak bulunuyor. Bunların arasından istediğiniz seçip özelleştirmeniz ve paylaşmanız mümkün. Yüzlerce çıkartma ile eğlenceli hale getireceğiniz durum görselleri yüksek kalitede kaydedildiği için kalite kaybı yaşamıyorsunuz.

 

Sosyal medyada çokça fotoğraf paylaşıyorsanız Cut Cut sizin için ideal bir uygulama olabilir. Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor APK dosyasını indirerek ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Albüm özelliğinde geliştirmeler yapılmış,

Varsayılan yazı tipi değiştirilmiş.

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

GeliştiriciBarrier Reef Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi17.03.2019 - 16:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme134

Dosya boyutu 27.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9483

GÜVENLİKİndireceğiniz Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.xprodev.cutcam

APK imzası: 47042d5dff3028a2bf704d405db5ffe5944def12

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor versiyonları:
  • 1. Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor v1.4.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder