Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ikon

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor

v1.5.0

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca düzenleyip paylaşabilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan temel özellikleri, fotoğrafların arkaplanını kesmek ve WhatsApp gibi popüler sosyal medya platformları için durum görseli oluşturmak. Bunların yanında temel fotoğraf düzenleme araçları da yer alıyor. Ancak, özellikle yapay zeka desteğine sahip arkaplan silme ve değiştirme oldukça başarılı çalışıyor. Bu özelliği kullanarak fotoğrafların arkaplanını istediğiniz gibi değiştirebillir ve eğlenceli çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

 

Cut Cut - Cutout'ın durum görseli hazırlama özelliğinde ise yüzlerce taslak bulunuyor. Bunların arasından istediğiniz seçip özelleştirmeniz ve paylaşmanız mümkün. Yüzlerce çıkartma ile eğlenceli hale getireceğiniz durum görselleri yüksek kalitede kaydedildiği için kalite kaybı yaşamıyorsunuz.

 

Sosyal medyada çokça fotoğraf paylaşıyorsanız Cut Cut sizin için ideal bir uygulama olabilir. Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor APK dosyasını indirerek ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Albüm özelliğinde geliştirmeler yapılmış,

Varsayılan yazı tipi değiştirilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

GeliştiriciBarrier Reef Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi17.03.2019 - 16:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme62

Dosya boyutu 26.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9483

Güvenlik seçicileri
Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Cut Cut - Cutout & Photo Background Editor versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder