VivaVideo: Video Düzenleme ikon

VivaVideo: Video Düzenleme APK

v7.4.5

Android'in popüler video düzenleme uygulaması VivaVideo ile eğlenceli klipler ortaya çıkartabilir, çektiğiniz videoları kolayca düzenleyebilirsiniz.

 

Android video düzenleme uygulamaları arasında milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulama bu başarısını kullanıcılara sunduğu basit ve anlaşılır video düzenleme araçlarına borçlu durumda. Vivavideo düzenleyicisi ile ister daha önce çektiğiniz isterseniz de uygulamayla çekeceğiniz videoları hızlıca düzenleyebiliyorsunuz. Müzik ekleme, videoya yazı yazma, video hızlandırma ve yavaşlatma başta olmak üzere en çok ihtiyaç duyulan düzenleme araçları VivaVideo'da yer alıyor. Uygulamanın diğer öne çıkan özellikleri şunlar:

 

  • Video klibi kırpma ve birleştirme,
  • Videolara filtre ekleme,
  • Arkaplan bulanıklaştırma ve netleştirme,
  • Farklı koşullara uygun video kayıt modları,
  • Fotoğraf slayt gösteri videosu hazırlama,
  • Arayüz kişiselleştirme seçenekleri (temalar, renkler, geçiş efektleri vb.),
  • Düet şarkı videoları oluşturma ve dudak senkronize etme.

 

VivaVideo aslında ücretsiz geliştirilen bir uygulama, ancak bazı özellikleri ve PIP kolaj hikaye videoları oluşturma işlemi yalnızca PRO sürümde kullanılabiliyor. Eğer PRO sürüme geçmek isterseniz uygulama ayarlarından satın alma işlemini yapabilirsiniz.

VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Makyaj filtresi için yeni koyuluk derecesi eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder