Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » VivaVideo: Video Düzenleme

VivaVideo: Video Düzenleme

v6.0.5
reklamlar
VivaVideo: Video Düzenleme
VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme ekran görüntüleri VivaVideo: Video Düzenleme tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

VivaVideo: Video Düzenleme Açıklama

Android'in popüler video düzenleme uygulaması VivaVideo ile eğlenceli klipler ortaya çıkartabilir, çektiğiniz videoları kolayca düzenleyebilirsiniz.

 

Android video düzenleme uygulamaları arasında milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulama bu başarısını kullanıcılara sunduğu basit ve anlaşılır video düzenleme araçlarına borçlu durumda. Vivavideo düzenleyicisi ile ister daha önce çektiğiniz isterseniz de uygulamayla çekeceğiniz videoları hızlıca düzenleyebiliyorsunuz. Müzik ekleme, videoya yazı yazma, video hızlandırma ve yavaşlatma başta olmak üzere en çok ihtiyaç duyulan düzenleme araçları VivaVideo'da yer alıyor. Uygulamanın diğer öne çıkan özellikleri şunlar:

 

- Video klibi kırpma ve birleştirme,

- Videolara filtre ekleme,

- Arkaplan bulanıklaştırma ve netleştirme,

- Farklı koşullara uygun video kayıt modları,

- Fotoğraf slayt gösteri videosu hazırlama,

- Arayüz kişiselleştirme seçenekleri (temalar, renkler, geçiş efektleri vb.),

- Düet şarkı videoları oluşturma ve dudak senkronize etme.

 

VivaVideo aslında ücretsiz geliştirilen bir uygulama, ancak bazı özellikleri ve PIP kolaj hikaye videoları oluşturma işlemi yalnızca PRO sürümde kullanılabiliyor. Eğer PRO sürüme geçmek isterseniz uygulama ayarlarından satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Snapchat paylaşım desteği eklendi,

Hız ve performans iyileştirmeleri yapıldı,

Hatalar düzeltildi. 

 

reklamlar

VivaVideo: Video Düzenleme Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: