Photo Studio ikon

Photo Studio APK

v2.0.23

Photo Studio Açıklama

Photo Studio, tüm seviyelerden fotoğrafçılara yönelik güçlü birçok fonksiyona sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Uygulama temel olarak fotoğraflarınızın temel ve gelişmiş rötüşü için çok sayıda düzenleme aracından oluşan bir kiti içeriyor. Geniş yelpazeye sahip efektler, filtreler, metin düzenleme ve renk zengileştirme araçları ve daha bir dolu kullanmaya hazır özellikler sayesinde fotoğraflarınızı mükemmel ve tam bir sanat eserine dönüştürmeniz mümkün.

 

Photo Studio'nun öne çıkan özellikleri şunlar:

  • 200'den fazla filtre ve akıllı filtre özelliği: Özellikle akıllı filtre özelliği fotoğrafınızın renk ve ışık yoğunluğuna göre en iyi filtreyi seçebiliyor. Beğenmezseniz manuel olarak filtreyi değiştirebilirsiniz.
  • Kolaj oluşturucu ve düzenleyici: Farklı çerçeve şekilleri ile fotoğraflarınızdan kolaj oluşturabilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.
  • Sihirli araçlar özelliği: Cilt görünümü olan fotoğraflar için maske, arkaplan karıştırıcı ve şablon oluşturucu özelliği ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve güzel hale getirebilirsiniz.
  • Fotoğrafların üzerine metin ekleme ve düzenleme. Üstelik birçok font seçeneği de bulunuyor.

 

Photo Studio tüm özellikleri ile ücretsiz kullanılan bir uygulama. Photo Studio APK dosyasını hemen indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Akıllı efekt özelliği eklenmiş. Çektiğiniz fotoğrafların ışık ve renk dengesine göre Photo Studio filtreyi otomatik olarak uygulayabilir.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder