Photo Studio ikon

Photo Studio

v2.0.23

Photo Studio, tüm seviyelerden fotoğrafçılara yönelik güçlü birçok fonksiyona sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Uygulama temel olarak fotoğraflarınızın temel ve gelişmiş rötüşü için çok sayıda düzenleme aracından oluşan bir kiti içeriyor. Geniş yelpazeye sahip efektler, filtreler, metin düzenleme ve renk zengileştirme araçları ve daha bir dolu kullanmaya hazır özellikler sayesinde fotoğraflarınızı mükemmel ve tam bir sanat eserine dönüştürmeniz mümkün.

 

Photo Studio'nun öne çıkan özellikleri şunlar:

  • 200'den fazla filtre ve akıllı filtre özelliği: Özellikle akıllı filtre özelliği fotoğrafınızın renk ve ışık yoğunluğuna göre en iyi filtreyi seçebiliyor. Beğenmezseniz manuel olarak filtreyi değiştirebilirsiniz.
  • Kolaj oluşturucu ve düzenleyici: Farklı çerçeve şekilleri ile fotoğraflarınızdan kolaj oluşturabilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.
  • Sihirli araçlar özelliği: Cilt görünümü olan fotoğraflar için maske, arkaplan karıştırıcı ve şablon oluşturucu özelliği ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve güzel hale getirebilirsiniz.
  • Fotoğrafların üzerine metin ekleme ve düzenleme. Üstelik birçok font seçeneği de bulunuyor.

 

Photo Studio tüm özellikleri ile ücretsiz kullanılan bir uygulama. Photo Studio APK dosyasını hemen indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Akıllı efekt özelliği eklenmiş. Çektiğiniz fotoğrafların ışık ve renk dengesine göre Photo Studio filtreyi otomatik olarak uygulayabilir.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.23

GeliştiriciKVADGroup App Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi22.10.2013 - 19:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme5079

Dosya boyutu 53.0 MB

Paylaşan mert.filiz3

CepdeID 4023

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder