Photo Studio ikon

Photo Studio APK

v2.0.23

Photo Studio Açıklama

Photo Studio, tüm seviyelerden fotoğrafçılara yönelik güçlü birçok fonksiyona sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Uygulama temel olarak fotoğraflarınızın temel ve gelişmiş rötüşü için çok sayıda düzenleme aracından oluşan bir kiti içeriyor. Geniş yelpazeye sahip efektler, filtreler, metin düzenleme ve renk zengileştirme araçları ve daha bir dolu kullanmaya hazır özellikler sayesinde fotoğraflarınızı mükemmel ve tam bir sanat eserine dönüştürmeniz mümkün.

 

Photo Studio'nun öne çıkan özellikleri şunlar:

  • 200'den fazla filtre ve akıllı filtre özelliği: Özellikle akıllı filtre özelliği fotoğrafınızın renk ve ışık yoğunluğuna göre en iyi filtreyi seçebiliyor. Beğenmezseniz manuel olarak filtreyi değiştirebilirsiniz.
  • Kolaj oluşturucu ve düzenleyici: Farklı çerçeve şekilleri ile fotoğraflarınızdan kolaj oluşturabilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.
  • Sihirli araçlar özelliği: Cilt görünümü olan fotoğraflar için maske, arkaplan karıştırıcı ve şablon oluşturucu özelliği ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve güzel hale getirebilirsiniz.
  • Fotoğrafların üzerine metin ekleme ve düzenleme. Üstelik birçok font seçeneği de bulunuyor.

 

Photo Studio tüm özellikleri ile ücretsiz kullanılan bir uygulama. Photo Studio APK dosyasını hemen indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Akıllı efekt özelliği eklenmiş. Çektiğiniz fotoğrafların ışık ve renk dengesine göre Photo Studio filtreyi otomatik olarak uygulayabilir.

Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri Photo Studio ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.23

GeliştiriciKVADGroup App Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.10.2013 - 19:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme5101

Dosya boyutu 54.3 MB

Paylaşanmert.filiz3

CepdeID 4023

GÜVENLİKİndireceğiniz Photo Studio APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kvadgroup.photostudio

APK imzası: 03bf3122b47026981f9bb6918cab54d8ab6aa4a7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder