Bestie – Camera360'dan Selfie ikon

Bestie – Camera360'dan Selfie APK

v4.1.9

Bestie, Camera360 ekibi tarafından geliştirilen başarılı bir selfie (özçekim) uygulamasıdır.


Android telefonlarla selfie çekilmeyi seven kullanıcılar için bu tür fotoğrafçılık uygulamaları oldukça önemli. Gelişmiş filtreler, cilt ve pürüz giderme özelliği, profesyonele yakın düzenleme araçları sayesinde Bestie bu amaçla kullanılabilecek gayet başarılı bir fotoğrafçılık uygulaması. Bestie bünyesinde selfie ve diğer türdeki fotoğraflarınızda kullanabileceğiniz onlarca düzenleme seçeneği var. Tabii ki en çok kullanılan filtre özelliği sayesinde fotoğraflarınızı çok daha güzel hale getirebilir ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bunların yanında Bestie'nin öne çıkan bir diğer özelliği ise akne, sivilce ve cilt lekelerini kusursuz bir şekilde temizlemesi. Fotoğraftan sivilce ve benzeri lekeleri çıkarmak birkaç dokunuşla mümkün oluyor.


Bestie kullanımı hem basit kullanımı hem de gelişmiş özellikleri sayesinde oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bestie APK dosyasını indirerek Android telefonunuzla kaliteli selfieler çekebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bestie – Camera360'dan Selfie ekran görüntüleri Bestie – Camera360'dan Selfie ekran görüntüleri Bestie – Camera360'dan Selfie ekran görüntüleri Bestie – Camera360'dan Selfie ekran görüntüleri Bestie – Camera360'dan Selfie ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder