Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Flipagram

Flipagram

v8.18.3
reklamlar
Flipagram
Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Flipagram Açıklama

Android'in başarılı video düzenleme uygulaması Flipagram, hem farklı video düzenleme seçenekleri hem de videolar için bir sosyal medya platformu sunuyor.

  

Uygulamanın asıl işlevi mobil cihazınızdaki video ve fotoğrafları kullanarak kendinize özel video içerikleri hazırlamak. Ancak popüler olarak kullanılması sayesinde sosyal video platformu olarak genişlemiş ve milyonlarca kişinin kullandığı bir sosyal ağ haline gelmiş durumda. Öyle ki uygulamanın genişleyen platformu 'Flipster' akımını da ortaya çıkarmış. Halihazırda video düzenleme, efekt ve fotoğrafları kullanarak slayt içerikleri hazırlama özelliklerini koruyan programla istediğiniz taktirde sosyal ağ paylaşımlarını da yapabiliyorsunuz. 

 

Bünyesinde ücretsiz olarak yüzlerce müzik ve video slaytlar barından platformdaki içerikleri ücretsiz olarak kendi oluşturacağınız veya düzenleyeceğiniz videoda kullanmanız mümkün. Hatta kendi oluşturacağınız video içeriğini de diğer insanların kullanabilmesi için paylaşabiliyorsunuz.

Güncelleme Notları

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılarak kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.

reklamlar

Flipagram Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: