Flipagram ikon

Flipagram APK

v8.18.3

Android'in başarılı video düzenleme uygulaması Flipagram, hem farklı video düzenleme seçenekleri hem de videolar için bir sosyal medya platformu sunuyor.

  

Uygulamanın asıl işlevi mobil cihazınızdaki video ve fotoğrafları kullanarak kendinize özel video içerikleri hazırlamak. Ancak popüler olarak kullanılması sayesinde sosyal video platformu olarak genişlemiş ve milyonlarca kişinin kullandığı bir sosyal ağ haline gelmiş durumda. Öyle ki uygulamanın genişleyen platformu 'Flipster' akımını da ortaya çıkarmış. Halihazırda video düzenleme, efekt ve fotoğrafları kullanarak slayt içerikleri hazırlama özelliklerini koruyan programla istediğiniz taktirde sosyal ağ paylaşımlarını da yapabiliyorsunuz. 

 

Bünyesinde ücretsiz olarak yüzlerce müzik ve video slaytlar barından platformdaki içerikleri ücretsiz olarak kendi oluşturacağınız veya düzenleyeceğiniz videoda kullanmanız mümkün. Hatta kendi oluşturacağınız video içeriğini de diğer insanların kullanabilmesi için paylaşabiliyorsunuz.

Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri Flipagram ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılarak kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder