Adobe Photoshop Camera ikon

Adobe Photoshop Camera APK

v1.4.2

Adobe Photoshop Camera Açıklama

Adobe Photoshop Camera uygulamasıyla fotoğraflarınızı yapay zeka destekli filtrelerle çekin.


Fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla oldukça başarılı işler çıkaran Adobe, Photoshop Camera ile fotoğraf çekme konusunda da kendisini ispatlıyor. Yapay zeka özellikleriyle donatılan Photoshop Camera'da onlarca filtre ve efekt ile fotoğraf çekebilir; sıradışı fotoğraflarla ilgi odağı olabilirsiniz. Uygulamanın içinde selfie, yiyecekler ve manzara fotoğrafları için birçok filtre seçeneği var.


Adobe Photoshop Camera'nın filtre kütüphanesinde şunlar bulunuyor: Portre, Yiyecek, Doğal Gökyüzü, Stüdyo Işığı, Manzara, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Analog, Gece Kaydırma, Komik Gökyüzü, Yıldızlararası, Düş Kapanı, Göksel, Büyük Boyut, Çift Expo, Prizma, Renk Yankı, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Artful ve daha ücretsiz birçok filtre. Bunlar arasında özellikle gökyüzü filtreleri dikkat çekiyor. Mesela, fotoğrafı gündüz çektiyseniz mavi ve bulut kaplı bir gökyüzü ya da gece çektiyseniz, yıldızlarla dolu gökyüzü efekti verebiliyorsunuz.


Adobe Photoshop Camera'nın özellikleri bununla sınırlı değil. Adında yazdığı gibi Photoshop'un da bazı özellikleri bulunuyor. Tabii bunu açık bir şekilde değild de yine yapay zeka sayesinde kullanabiliyorsunuz. Örneğin, otomatik tonlama, lens görünümleri ve selfiler için bokeh, yüz mesafesi ve ışığı gibi birçok özellik yapay zeka desteği ve Photoshop'un yeteneği ile kullanılabiliyor.


Android telefonunuzda selfie çekme deneyimini farklı efekt ve filtrelerle çeşitlendirmek istiyorsanız, Adobe Photoshop Camera tam size göre. Hem yapay zeka destekli fotoğraf çekme yazılımı hem de Photoshop'un fotoğraf yetenekleri uygulamayı mükemmel kılıyor. Adobe Photoshop Camera APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Adobe Photoshop Camera APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş.

Adobe Photoshop Camera ekran görüntüleri Adobe Photoshop Camera ekran görüntüleri Adobe Photoshop Camera ekran görüntüleri Adobe Photoshop Camera ekran görüntüleri Adobe Photoshop Camera ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2

GeliştiriciAdobe

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi12.06.2020 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2406

Dosya boyutu 89.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10451

GÜVENLİKİndireceğiniz Adobe Photoshop Camera APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.adobe.lens.android

APK imzası: e261456fe878fa8eee5ef60e865eb505e222629f

Adobe Photoshop Camera eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Adobe Photoshop Camera versiyonları:
  • 1. Adobe Photoshop Camera v1.2.1
  • 2. Adobe Photoshop Camera v1.0

Adobe Photoshop Camera nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adobe Photoshop Camera APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder