Adobe Photoshop Express ikon

Adobe Photoshop Express APK

v8.3.979

Adobe Photoshop Express Açıklama

Adobe Photoshop Express Android telefonlar için geliştirilen en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor.


Uygulama içerisinde 60'tan fazla düzenleme aracı bulunuyor. Bunların bazıları bildiğimiz temel düzenleme araçlarından oluşurken, bazıları da Photoshop'a özel olan araçlar. Photoshop Express'e özel araçlardan en çok kullanılanları filtreler, cilt lekesi temizleme ve fotoğraf stilleri. Bunların yanında fotoğraf kesme, kırpma ve döndürme gibi temel düzenleme araçlarıyla birlikte fotoğraftaki lekeleri temizleme, fotoğrafa netlik kazandırma ve kontrast ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.


Adobe Photoshop Express ücretsiz kullanılıyor. Eğer AdobeID hesabınızla giriş yaparsanız premium özellikleri kullanmanız mümkün. Premium özelliklerse daha çok profesyonel fotoğrafçılar için geliştirilmiş Adobe Cloud ve özel araçları içeriyor.

Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Adobe Photoshop Express APK son sürüm güncellemesinde yeni fotoğraf filtreleri ve çıkartmalar eklenmiş.

Yorumlar

Adobe Photoshop Express için toplam 32 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Adobe Photoshop Touch (Telefon İçin) v1.1.3 için
ANDROİD 9 A GÖRE VARMI YA
Ziyaretçi4 yıl önce Adobe Photoshop Touch (Tablet PC) v1.5.1 için
İnmiyor pop-up'u aç dedi açtim ama indirilmiyor
Ziyaretçi5 yıl önce Adobe Photoshop Touch (Tablet PC) v1.5.1 için
İndirme tıklıyorum yüklenmiyor tarayıcınızın önbelleğini ve çekirdeğini temizlemeniz gerekiyor diyor ne yapabilirim bilen varsa söyleyebilir mi
Ziyaretçi5 yıl önce Adobe Photoshop Touch (Telefon İçin) v1.1.3 için
Grant prime de acilmiyor uygulamam
Ziyaretçi5 yıl önce Adobe Photoshop Touch (Telefon İçin) v1.1.3 için
Çok guzel