Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

v4.0.427

Adobe Photoshop Express Android telefonlar için geliştirilen en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor.

 

Uygulama içerisinde 60'tan fazla düzenleme aracı bulunuyor. Bunların bazıları bildiğimiz temel düzenleme araçlarından oluşurken, bazıları da Photoshop'a özel olan araçlar. Photoshop Express'e özel araçlardan en çok kullanılanları filtreler, cilt lekesi temizleme ve fotoğraf stilleri. Bunların yanında fotoğraf kesme, kırpma ve döndürme gibi temel düzenleme araçlarıyla birlikte fotoğraftaki lekeleri temizleme, fotoğrafa netlik kazandırma ve kontrast ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

 

Adobe Photoshop Express ücretsiz kullanılıyor. Eğer AdobeID hesabınızla giriş yaparsanız premium özellikleri kullanmanız mümkün. Premium özelliklerse daha çok profesyonel fotoğrafçılar için geliştirilmiş Adobe Cloud ve özel araçları içeriyor.

Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri Adobe Photoshop Express ekran görüntüleri

Minecraft bilgileri

Güncel versiyonv4.0.427

GeliştiriciAdobe

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.02.2018 - 21:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme51

Dosya boyutu 32.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8334

Adobe Photoshop Express Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder