Foto Editörü - Photo Editor ikon

Foto Editörü - Photo Editor

v2.53

Gelişmiş yazılımıyla dikkat çeken Foto Editörü - Photo Editor, kaliteli filtreleriyle fotoğraflarınızı iyileştirebileceğiniz başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

 

İngilizce'de Photo Editor Pro adıyla yayımlanan uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği fotoğraflar için çok geniş bir filtre ve çıkartma içeriği sunması. Yazılar, smileyler ve eğlenceli dekorlar ile fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirip; filtrelerle fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz. Instagram ve Snapchat gibi fotoğrafların öne çıktığı sosyal medya platformlarında kullanacağınız fotoğraf üzerine yazı yazma (not ekleme) gibi özelliklerle Foto Editörü hemen hemen tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor. Uygulama bunların yanında kırpma, döndürme, parlaklık arttırma ve gibi temel düzenleme araçlarını da içeriyor.

 

Uygulamayı reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Foto Editörü - Photo Editor ekran görüntüleri Foto Editörü - Photo Editor ekran görüntüleri Foto Editörü - Photo Editor ekran görüntüleri Foto Editörü - Photo Editor ekran görüntüleri Foto Editörü - Photo Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.53

GeliştiriciZentertain

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.12.2017 - 16:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme280

Dosya boyutu 18.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8035

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder