AirBrush: Easy Photo Editor ikon

AirBrush: Easy Photo Editor

v3.4.0

AirBrush: Easy Photo Editor gelişmiş ve başarılı özelliklere sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında AirBrush'ın leke, sivilce ve cilt temizleme, diş beyazlatma, yüz inceltme gibi gelişmiş araçları uygulamayı rakipleri arasından öne çıkarıyor. Milyonlarca kullanıcının ihtiyaç duyduğu bu özellikleri birkaç dokunuşla yapan AirBrush, aynı zamanda kesme, kırpme ve döndürme gibi temel özelliklere de sahip.

 

Artık fotoğrafların vazgeçilmezi olan filtre seçenekleri AirBrush'ta da bulunuyor. Başarıyla farklı ışık dengeleri kullanın bu filtreler fotoğrafınızın görünümünü gayet güzelleştiriyor. Ayrıca isterseniz bazı filtreleri fotoğraf çekimi sırasında geçerli olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede fotoğrafınız belirlemiş olduğunuz filtre ile çekilmiş oluyor ve sonradan düzenlemeye gerek kalmıyor.

 

MEITU stüdyosunun ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu AirBrush APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

AirBrush: Easy Photo Editor ekran görüntüleri AirBrush: Easy Photo Editor ekran görüntüleri AirBrush: Easy Photo Editor ekran görüntüleri AirBrush: Easy Photo Editor ekran görüntüleri AirBrush: Easy Photo Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.0

GeliştiriciMEITU

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme45

Dosya boyutu 29.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8380

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder