Perfect365: One-Tap Makeover ikon

Perfect365: One-Tap Makeover APK

v8.23.14

Perfect365: One-Tap Makeover, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir güzellik uygulamasıdır.


Güzellikten kastımız, fotoğraf güzelleştirme tabii ki. Özellikle kadın kullanıcılara yönelik geliştirilen Perfect365, makyaj, cilt güzelleştirme, diş beyazlatma ve benzeri özelliklerle fotoğraflarınızı daha alımlı hale getirmenizi sağlıyor. Android ekosisteminde makyaj ve güzelleştirme özelliğine sahip birçok fotoğrafçılık uygulaması var. Ancak Perfect365 kadınlara özel geliştirilmiş bir uygulama olduğu için gayet popüler.


Perfect365: One-Tap Makeover'ın öne çıkan özellikleri arasında fotoğrafa makyaj uygulama ve gelişmiş filtre seçenekleri bulunuyor. Kadın kullanıcılar fotoğrafları üzerinde çeşitli denemeler yaparak en güzel göründükleri fotoğrafı kaydedebiliyorlar.


Android fotoğraf güzelleştirme uygulamaları arasında oldukça popüler olan Perfect365 kadın kullanıcılar için vazgeçilmezler arasında. Perfect365 APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Perfect365: One-Tap Makeover nasıl kurulur?

Bu uygulama APKs formatında olduğu için, kurulumu Split APKs Installer (SAI) uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Perfect365: One-Tap Makeover APK dosyasını indirdikten sonra, buradan Split APKs Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.
Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder