Perfect365: One-Tap Makeover ikon

Perfect365: One-Tap Makeover

v8.23.14

Perfect365: One-Tap Makeover, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir güzellik uygulamasıdır.


Güzellikten kastımız, fotoğraf güzelleştirme tabii ki. Özellikle kadın kullanıcılara yönelik geliştirilen Perfect365, makyaj, cilt güzelleştirme, diş beyazlatma ve benzeri özelliklerle fotoğraflarınızı daha alımlı hale getirmenizi sağlıyor. Android ekosisteminde makyaj ve güzelleştirme özelliğine sahip birçok fotoğrafçılık uygulaması var. Ancak Perfect365 kadınlara özel geliştirilmiş bir uygulama olduğu için gayet popüler.


Perfect365: One-Tap Makeover'ın öne çıkan özellikleri arasında fotoğrafa makyaj uygulama ve gelişmiş filtre seçenekleri bulunuyor. Kadın kullanıcılar fotoğrafları üzerinde çeşitli denemeler yaparak en güzel göründükleri fotoğrafı kaydedebiliyorlar.


Android fotoğraf güzelleştirme uygulamaları arasında oldukça popüler olan Perfect365 kadın kullanıcılar için vazgeçilmezler arasında. Perfect365 APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Perfect365: One-Tap Makeover nasıl kurulur?

Bu uygulama APKs formatında olduğu için, kurulumu Split APKs Installer (SAI) uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Perfect365: One-Tap Makeover APK dosyasını indirdikten sonra, buradan Split APKs Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.
Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri Perfect365: One-Tap Makeover ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.23.14

GeliştiriciPerfect365, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi28 gün önce

Eklenme tarihi09.05.2020 - 13:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 51.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10390

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder