BeautyPlus - Easy Photo Editor ikon

BeautyPlus - Easy Photo Editor APK

v7.1.000

BeautyPlus - Easy Photo Editor gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına sahip başarılı bir uygulama.


BeautyPlus'in öne çıkan fotoğraf düzenleme özellikleri arasında AnimeCam, göz düzenleme, cilt düzeltme ve pürüzsüzleştirme, diş beyazlatma, doğal güzellik filtresi gibi gelişmiş özellikler bulunuyor. Bunların içerisinde özellikle AnimeCam ve diş beyazlatma özellikleri, Android kullanıcıları arasında sosyal medyada oldukça popüler. Özellikle AnimeCam, yüz ve kafa bölgesine eğlenceli çıkartmalar yerleştirdiği için şu sıralar oldukça popüler.


BeautyPlus'i diğer fotoğrafçılık uygulamaları arasında öne çıkartan en önemli özelliği, kullanımının oldukça kolay olması. Çok iyi bir şekilde yerleştirilen düzenleme araç düğmeleri, size hem geniş bir düzenleme ekranı sunuyor hem de fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenizi sağlıyor. BeautyPlus APK dosyasını indirerek yapay zeka özelliğine sahip bu başarılı fotoğraf düzenleme uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BeautyPlus - Easy Photo Editor ekran görüntüleri BeautyPlus - Easy Photo Editor ekran görüntüleri BeautyPlus - Easy Photo Editor ekran görüntüleri BeautyPlus - Easy Photo Editor ekran görüntüleri BeautyPlus - Easy Photo Editor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

BeautyPlus APK güncel sürüm ile uygulama anasayfası yenilenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder