Snapseed ikon

Snapseed

v2.19.0.201907232

Profesyonel araçlarıyla başarılı işler çıkartan Snapseed, Android için geliştirilen en başarılı fotoğraf düzenleme araçları arasında yer alıyor.


Google'ın fotoğraf tecrübesini arkasına alan Snapseed'in düzenleme araçları oldukça başarılı. Uygulamanın sunduğu genel düzenleme araçları haricinde otomatik iyileştirme, yüz iyileştirme, filtre fırçası ve RAW geliştirme özellikleri birkaç dokunuşla fotoğraflarınızı gayet güzel bir hale dönüştürebiliyor. Özellikle yüz iyileştirme özelliğiyle selfieleriniz çok daha iyi bir hale geliyor.


Snapseed diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından farklı olarak profesyonel fotoğrafçılardan önerileri de içeriyor. Fotoğrafları hangi açıdan çekebileceğinizi, düşük ışıklı fotoğraflarınız için hangi filtreleri kullanmanızın daha iyi sonuçlar çıkartacağı önerileri işinize mutlaka yarayacaktır. Şu an uygulama içerisinde 30 kadar filtre bulunuyor, hepsi de kendi içerisinde gruplandığı için yönetmesi ve kullanması gayet kolay. İster tek tek deneyerek, isterseniz de Snapseed'in otomatik düzenleme özelliğiyle filtreleri keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak, Snapseed ile düzenlediğiniz fotoğrafların kalitesi kesinlikle bozulmuyor. Bu da uygulamayı kullanmak için ek bir sebep oluyor.


Google tarafından geliştirilen Snapseed tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Snapseed APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Snapseed APK güncellemesi ile koyu renk tema desteği eklenmiş.

Artıları

Düzenli ve kolay kullanılabilir arayüz tasarımı,

Başarılı otomatik düzenleme özelliği,

Yüz iyileştirme özelliği,

Profesyonel fotoğraf çekim ve düzenleme önerileri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.19.0.201907232

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi18.09.2017 - 16:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2095

Dosya boyutu 29.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7811

Güvenlik seçicileri
Snapseed eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Snapseed versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder