Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Snapseed

Snapseed

v2.17.0.150426010
reklamlar
Snapseed
Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed ekran görüntüleri Snapseed tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Snapseed Açıklama

Profesyonel araçlarıyla başarılı işler çıkartan Snapseed denemekten pişman olmayacağınız bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

 

Google'ın fotoğraf tecrübesini arkasına alan Snapseed'in düzenleme araçları oldukça başarılı. Uygulamanın sunduğu genel düzenleme araçları haricinde otomatik iyileştirme, yüz iyileştirme, filtre fırçası ve RAW geliştirme özellikleri birkaç dokunuşla fotoğraflarınızı gayet güzel bir hale dönüştürebiliyor. Özellikle yüz iyileştirme özelliğiyle selfieleriniz çok daha iyi bir hale geliyor.

 

Snapseed diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından farklı olarak profesyonel fotoğrafçılardan önerileri de içeriyor. Fotoğrafları hangi açıdan çekebileceğinizi, düşük ışıklı fotoğraflarınız için hangi filtreleri kullanmanızın daha iyi sonuçlar çıkartacağı önerileri işinize mutlaka yarayacaktır. Şu an uygulama içerisinde 30 kadar filtre bulunuyor, hepsi de kendi içerisinde gruplandığı için yönetmesi ve kullanması gayet kolay. İster tek tek deneyerek, isterseniz de Snapseed'in otomatik düzenleme özelliğiyle filtreleri keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak, Snapseed'le düzenlediğiniz fotoğrafların kalitesi kesinlikle bozulmuyor. Bu da uygulamayı kullanmak için ek bir sebep oluyor.

Artıları

Düzenli ve kolay kullanılabilir arayüz tasarımı,

Başarılı otomatik düzenleme özelliği,

Yüz iyileştirme özelliği,

Profesyonel fotoğraf çekim ve düzenleme önerileri.

reklamlar

Snapseed Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: