Adobe Photoshop Lightroom ikon

Adobe Photoshop Lightroom APK

v7.3.0

Adobe Photoshop Lightroom CC ile yüksek kaliteli fotoğraflar çekin ve düzenleyin.


Adobe'un profesyonel fotoğrafçılar için geliştirdiği Photoshop Lightroom CC Android platformunda da oldukça iddialı. Uygulama hem çektiğiniz hem de hafızanızdaki fotoğrafları düzenleme desteğine sahip. Yalnız Photoshop Lightroom CC özel yazılımı sayesinde telefonunuzun kamerasına göre çok daha kaliteli fotoğraflar çekiyor. Düzenleyeceğiniz fotoğrafı seçtikten sonra 60'tan fazla düzenleme aracı ekranın altındaki düğmelerden erişilebiliyor. Efektler, çerçeveler, fotoğraf üzerine yazı yazma desteği, Photoshop'a özel kalem ve fırçalar gibi birçok gelişmiş araç ücretsiz olarak kullanılabiliyor.


Photoshop Lightroom CC'nin ücretsiz araçları fotoğraflarınız için oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Buna ek olarak isterseniz Adobe'un Premium üyeliğine geçiş yapabilirsiniz. Premium sürümle birlikte fotoğrafın bir bölümünü düzenleme, web galerisi, Cretive Cloud ve yapay zeka aracı kullanıma açılıyor. Premium hesap özellikle profesyonel fotoğrafçılar için daha iyi bir seçenek; sıradan kullanıcılar içinse uygulamanın temel özellikleri başarılı sonuçlar almaya yeterli.


ndroid platformlarda Photoshop kalitesiyle fotoğraflarınızı düzenlemek için Photoshop Lightroom CC APK dosyasını indirip hemen kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adobe Photoshop Lightroom APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adobe Photoshop Lightroom ekran görüntüleri Adobe Photoshop Lightroom ekran görüntüleri Adobe Photoshop Lightroom ekran görüntüleri Adobe Photoshop Lightroom ekran görüntüleri Adobe Photoshop Lightroom ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Adobe Photoshop Lightroom APK son sürüm güncellemesinde uygulama kitaplığı optimize edilmiş ve klavye desteği geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder