VSCO Photo & Video Editor ikon

VSCO Photo & Video Editor APK

v312.1

VSCO Photo & Video Editor Açıklama

VSCO: Foto & Video Düzenleyici uygulaması, Android için geliştirilen başarılı bir fotoğraf ve video düzenleyicidir.


Telefonlarla çekilmiş fotoğrafları daha iyi görünmesi için çoğu zaman fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanırız. VSCO uygulaması da gelişmiş düzenleme araçları ile öne çıkmayı başaran bir uygulama. İçerisinde 10 temel düzenleme aracı var. Her araç profesyonel bir fotoğraf görünümü için gelişmiş alt yapıya sahip. Kontrast, doygunluk, gren, soluklaştırma, analog film görünümü (efekti) ve tabii ki standart olan fotoğraf kırpma ve döndürme gibi özellikleri VSCO fotoğraf düzenleme uygulamasında bulabilirsiniz.


VSCO: Foto & Video Düzenleyici uygulamasının öne çıkan özelliği ise öntanımlı otomatik ayar seçenekleri. Yüzlerce ayarın varsayılan olarak yapıldığı bu düzenleme kitaplığını kullanarak fotoğraflarınız için en güzel görünümü seçebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme araçlarının hemen hepsini videolar için de kullanabildiğinizi söyleyelim. Yani, Android video düzenleyici arıyorsanız, VSCO uygulaması hem foto hem de videolar için kullanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.


VSCO temel özellikleri ile ücretsiz olarak sunuluyor. Android telefonunuz için fotoğraf ve video düzenleme uygulaması arıyorsanız bu uygulama sizin için gayet iyi bir seçenek olacaktır. VSCO Fotoğraf ve Video Düzenleyici APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

VSCO Photo & Video Editor ekran görüntüleri VSCO Photo & Video Editor ekran görüntüleri VSCO Photo & Video Editor ekran görüntüleri VSCO Photo & Video Editor ekran görüntüleri VSCO Photo & Video Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv312.1

GeliştiriciVSCO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi23.03.2023 - 16:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 89.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11333

GÜVENLİKİndireceğiniz VSCO Photo & Video Editor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vsco.cam

APK imzası: 7dfb7a507b051033f0e1ea4be1d9d4995b2d59a9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder