YouCam Makeup: Selfie Makeover ikon

YouCam Makeup: Selfie Makeover APK

v5.62.2

Fotoğraf düzenlemeye farklı dokunuşlar getiren YouCam Makeup: Selfie Makeover uygulaması, fotoğraflarınızı makyajla güzelleştiriyor.


Ruj, allık, göz farı, kalem ve aklınıza gelebilecek hemen her makyaj malzemesi uygulamada bulunuyor. Üstelik tüm bu seçenekleri fotoğrafları çekmeden önce ön kamera üzerinde görüntünün makyajlı halini kontrol edebiliyor ve makyaj uygulanmış haliyle fotoğrafı çekebiliyorsunuz. Bunun yanında belirli aralıklarla güncellenen makyaj videolarıyla uzmanlarından makyajınız için ipucu alabilirsiniz.


YouCam Makeup cildiniz ve saçlarınız üzerinde de değişiklik yapabiliyor. Cilt rengi değiştirme ve pürüzsüzleştirmeyle beraber saç tarzınızı, uzunluğunu ve rengini de birkaç dokunuşla değiştirmeniz mümkün. Tüm bu özelliklerin yanında fotoğraflarınız için kesme, döndürme, ışık ayarlama gibi standart fotoğraf düzenleme seçeneklerini de barındıran uygulama Android kullanıcılarının favorisi olmuş durumda.YouCam Makeup APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz.

YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouCam Makeup: Selfie Makeover APK son sürüm güncellemesinde;

Yeni güzelleştirme araçları eklenmiş,

Burun şekli dahil yüz hatlarında inceltme yapan araç eklenmiş,

Uygulama hataları düzeltilmiş.

Artıları

Farklı makyaj seçenekleri,

Gelişmiş düzenleme kontrolleri,

Cilt ve saçlar üzerinde değişiklik yapabiliyor.

Eksileri

Kontroller biraz karışık, alışması uzun sürüyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder