Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » YouCam Makeup: Selfie Makeover

YouCam Makeup: Selfie Makeover

v5.26.4
reklamlar
YouCam Makeup: Selfie Makeover
YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover ekran görüntüleri YouCam Makeup: Selfie Makeover tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

YouCam Makeup: Selfie Makeover Açıklama

Fotoğraf düzenlemeye farklı dokunuşlar getiren YouCam Makeup: Selfie Makeover uygulaması, fotoğraflarınızı makyajla güzelleştiriyor.

 

Ruj, allık, göz farı, kalem ve aklınıza gelebilecek hemen her makyaj malzemesi uygulamada bulunuyor. Üstelik tüm bu seçenekleri fotoğrafları çekmeden önce ön kamera üzerinde görüntünün makyajlı halini kontrol edebiliyor ve makyaj uygulanmış haliyle fotoğrafı çekebiliyorsunuz. Bunun yanında belirli aralıklarla güncellenen makyaj videolarıyla uzmanlarından makyajınız için ipucu alabilirsiniz.

 

YouCam Makeup cildiniz ve saçlarınız üzerinde de değişiklik yapabiliyor. Cilt rengi değiştirme ve pürüzsüzleştirmeyle beraber saç tarzınızı, uzunluğunu ve rengini de birkaç dokunuşla değiştirmeniz mümkün. Tüm bu özelliklerin yanında fotoğraflarınız için kesme, döndürme, ışık ayarlama gibi standart fotoğraf düzenleme seçeneklerini de barındıran uygulama Android kullanıcılarının favorisi olmuş durumda. YouCam Makeup APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Fotoğraflara güneş gözlüğü ekleme özelliği eklendi,

Video kaydındaki sınır kaldırıldı.

Artıları

Farklı makyaj seçenekleri,

Gelişmiş düzenleme kontrolleri,

Cilt ve saçlar üzerinde değişiklik yapabiliyor.

Eksileri

Kontroller biraz karışık, alışması uzun sürüyor.

reklamlar

YouCam Makeup: Selfie Makeover Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: