Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ikon

Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin APK

v3.14.8

Gallery Vault, galerinizdeki fotoğraf ve videoları gizlemenizi sağlayan başarılı bir güvenlik uygulamasıdır.

 

Uygulamanın temel yeteneği, başkalarının görmesini istemediğiniz medyalarınızı gizlemenizi sağlamak. Bunun yanında sadece medya dosyalarını değil, gizlemek istediğiniz diğer dosya türlerini de Gallery Vault ile gizleyebilirsiniz. Gizlenen içerikleri görmek için şifre veya parmak izi belirleyebilirsiniz; hatta sahte şifre özelliği ile sahte bir içerik gösterecek şekilde uygulamayı ayarlayabilirsiniz. Böylece asıl içerik gizli kalmaya devam eder.

 

Sade ve şık bir arayüz tasarımına sahip olan Gallery Vault, telefonda gizli içerik olmadığını göstermek için kendi ikonunu da gizliyor. Ayrıca belirlediğiniz şifrenin yanlış girilmesi durumunda ön kamerayla fotoğraf çekerek size haber ediyor. Uygulama temel özellikleriyle ücretsiz olarak kullanılabiliyor; daha gelişmiş özellikleri kullanmak isterseniz ücretli sürüme geçebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı gizleyerek güvende tutmak için Gallery Vault APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ekran görüntüleri Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ekran görüntüleri Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ekran görüntüleri Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ekran görüntüleri Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yinelenen (tekrar eden) dosyaları tespit etme ve silme özelliği eklenmiş,

Videoların süresini gösterme desteği eklenmiş,

Cihazın hafıza kullanımına ilişkin gelişmiş istatistik görünümü eklenmiş.

Yorumlar

Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Gallery Vault - Resimleri ve videoları gizleyin v3.2.12 için
Teşekkürler cepde