Remini - photo enhancer ikon

Remini - photo enhancer APK

v1.3.10

Remini - photo enhancer, eskimiş, yıpranmış fotoğraflarınızı düzeltmeye yarayan oldukça başarılı bir fotoğraf düzeltme uygulamasıdır.


Son teknoloji yapay zeka yazılımına sahip olan Remini, eski görünüme sahip fotoğrafları yenileyerek neredeyse kusursuz hale getiriyor. Özellikle aile büyüklerinin geçmişte çektiği resimler genelde siyah beyaz ve kusurlu olur. Remini sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile fotoğraftak bu kusurları düzelterek günümüz teknolojisine göre iyileştiriyor.


Remini'nin düzeltme teknolojisi düşük çözünürlük, bulanık, sıkışmış ve hasar görmüş fotoğraflar için geçerli. Android cihazınızda eski fotoğrafı yenilemek veya iyileştirmek istiyorsanız Remini tam olarak aradığınız uygulama diyebiliriz. Remini APK dosyasını ücretsiz indirerek resimlerinizi iyileştirmeye başlayabilirsiniz.

Remini - photo enhancer ekran görüntüleri Remini - photo enhancer ekran görüntüleri Remini - photo enhancer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Remini APK son sürüm ile;

Yeni dil seçenekleri eklenmiş,

Kullanıcı deneyimi geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Remini - photo enhancer için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Remini - photo enhancer v1.1.4 için
i would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.i am hoping the same work from you in the future as well blur photo