Gradient: DNA Ancestry AI Test ikon

Gradient: DNA Ancestry AI Test APK

v1.10.2

Gradient: DNA Ancestry AI Test Açıklama

Gradient: DNA Ancestry AI Test, fotoğraftan DNA testi yapan bir fotoğraf uygulaması.


Gradient özellikle bu aralar popüler bir uygulama. Kullanıcıların sevdiği ve kullandığı temel özelliği ise fotoğraftan DNA ve etnisite, yani ırk tahmini yapmak. Instagram ve Twitter'da ethnicity estimate test başlığıyla paylaşılan resimlerde gördüğünüz gibi, uygulama yüzünüzü tarayarak hangi ırktan olabileceğinizi yüzde olarak veriyor.


Gradient ile etnisite tahmini yapmak için fotoğraf seçmeniz yeterli. Daha sonra uygulama bir algoritma aracılığıyla yüzünüzü tarıyor ve hangi etnisiteden (ırktan) olduğunuzu yüzde olarak gösteriyor. Tabii ki bu özellik tahmine dayalı. Uygulamaya yüklediğiniz fotoğraf değiştikçe tahminler de değişiyor. Yani sadece eğlence amaçlı olarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunun dışında fotoğraftan ırk veya DNA tahmini yapmak tabii ki mümkün değil.


Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulaması aslında gelişmiş bir fotoğraf düzenleyicisi. DNA testi ise özelliklerden sadece birisi. Uygulamanın fotoğraf düzenleme için gelişmiş araçlara, efektlere ve çıkartmalara sahip olduğunu belirtelim. Yalnız bu gelişmiş özellikler PRO sürümüyle kullanılabiliyor. Uygulamayı sadece ethnicity estimate, yani ırk tahmini için kullanacaksanız sadece kurulumu yapın ve DNA testini başlatın.

Gradient: DNA Ancestry AI Test ekran görüntüleri Gradient: DNA Ancestry AI Test ekran görüntüleri Gradient: DNA Ancestry AI Test ekran görüntüleri Gradient: DNA Ancestry AI Test ekran görüntüleri Gradient: DNA Ancestry AI Test ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.2

GeliştiriciTICKET TO THE MOON, INC.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2020 - 21:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme396

Dosya boyutu 167 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10288

GÜVENLİKİndireceğiniz Gradient: DNA Ancestry AI Test APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tickettothemoon.gradient.photo

APK imzası: 98082a0db5fd4acae9f07ec2da0d9a38cc22b50e

Gradient: DNA Ancestry AI Test nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gradient: DNA Ancestry AI Test APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder