Moments ikon

Moments APK

v30.1.0.0.0

Facebook Moments ile arkadaşlarınız ve akrabalarınızla kolayca fotoğraf alıp-gönderebilir ve ortak fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.

 

Uygulamanın çalışma mantığı, belirlediğiniz Facebook arkadaşınızla fotoğraf alıp gönderme üzerine kurulu. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Facebook arkadaşlarınız otomatik olarak senkronize ediliyor. Böylece yeni bir istek gönderme ile uğraşmıyorsunuz. Kurulumdan sonra yapmanız gereken tek şey, fotoğraf göndermek istediğiniz kişileri belirlemek ve fotoğraf göndermeye başlamak. Bir nevi fotoğraf paylaşma uygulaması mantığıyla çalışan Moments'da her kullanıcıya sınırsız depolama alanı veriliyor. Fotoğrafların tam çözünürlükte saklanması sayesinde de herhangi bir netlik kaybı yaşamadan fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz.

 

Facebook Moments'in en sevilen özelliği ise fotoğrafları akıllıca gruplandırması. Yani, gönderdiğiniz fotoğraflar Facebook'un yapay zekası tarafından süzülerek gezi, konser, doğum günü kutlaması veya özel günler gibi çeşitli albümlere ayrılıyor. Bir bakıma sizi albüm oluşturma derdinden kurtarıyor. Tamamen ücretsiz olan Facebook Moments APK dosyasını indirerek hemen fotoğraf paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Moments ekran görüntüleri Moments ekran görüntüleri Moments ekran görüntüleri Moments ekran görüntüleri Moments ekran görüntüleri
Artıları

Fotoğrafları tam çözünürlükte paylaşıyor,

Sınırsız depolama alanı,

Kolay kullanım.

Eksileri

Fotoğraf yükleme işlemi biraz uzun sürüyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder