EPIK Photo Editor ikon

EPIK Photo Editor APK

v3.6.0

EPIK Photo Editor Açıklama

EPIK Photo Editor APK uygulaması ile Android telefonunuzdaki fotoğraflarınızı düzenleyin.


Profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan EPIK Photo Editor geniş özellikleri ile dikkat çekiyor. Fotoğraf düzenleme araçları arasında renk ayarlama, kırpma, döndürme ve rötuşlama gibi temel özellikler var. Bunun dışında uygulama içerisindeki otomatik şablonlarla fotoğraflarınızın çehresini değiştirebilirsiniz. Sanatsal efektler, çıkartmalar ve metin ekleme özelliklerinin yanında fotoğraf arka planı değiştirme özelliği sayesinde fotoğraflarınızı bambaşka bir görünüme dönüştürebilirsiniz.


Android kullanıcılarının EPIK Photo Editor uygulamasında en çok özelliklerden birisi fotoğraf arka planı değiştirme. Bu özellik, fotoğrafınızdaki bir arka planı, sevdiğiniz başka bir arka plan ile değiştirmenizi sağlıyor. Bu sayede hem fotoğrafınızı istediğiniz gibi güzelleştirebiliyor hem de isterseniz eğlenceli şekillerle destekleyebiliyorsunuz.


EPIK Photo Editor uygulamasının temel özellikleri ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Android telefonunuzdaki fotoğrafları düzenlemek için profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. EPIK Photo Editor APK kurulum dosyasını indirip kurun ve profesyonel fotoğraf düzenlemeye hemen başlayın.

EPIK Photo Editor ekran görüntüleri EPIK Photo Editor ekran görüntüleri EPIK Photo Editor ekran görüntüleri EPIK Photo Editor ekran görüntüleri EPIK Photo Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.0

GeliştiriciSNOW Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.03.2023 - 16:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 133 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11325

GÜVENLİKİndireceğiniz EPIK Photo Editor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.snowcorp.epik

APK imzası: 8b89dcf7628ecd8fc0d14620a08961b09cb2aad7

EPIK Photo Editor nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. EPIK Photo Editor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder