YouTube Studio ikon

YouTube Studio APK

v20.47.101

Google'ın video servisi YouTube'da yer alan tüm videolarınızı YouTube Studio ile düzenleyebilir ve yeni video yükleyebilirsiniz.


YouTube'un standart video izleme uygulaması kanalları yönetmeye izin veriyor ancak, video yükleme ve düzenlemeye izin vermiyor. YouTube Studio (içerik stüdyosu) bu açığı kapatan ve mobil cihazlarından YouTube kanallarını yönetmek isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz bir uygulama. Uygulama masaüstünde izin verilen birçok şeyi yapmanızı sağlıyor: yorum kontrolü, detaylı istatistikler, video düzenlemeleri, videolar için küçük resimler oluşturma, video tag'lerini düzenleme ve para kazanma ayarları gibi birçok özellik açık durumda.


Sizin de bir YouTube kanalınız var ve mobil cihazınızla kanalınızı sürekli takip etmek istiyorsanız YouTube Studio APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

YouTube Studio nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. YouTube Studio APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube Studio APK son sürüm güncellemesinde hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

YouTube Studio için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce YouTube Studio v20.47.101 için
Arkadaşlar ben yukledim bende acilmiyor ana ekrana atiyor nolur acil çözum
Ziyaretçi12 ay önce YouTube Studio v20.17.100 için
Güzelll :D
Ziyaretçi4 yıl önce YouTube Studio için
Kapak fotosu yapmaya yarıyor