YouTube Studio ikon

YouTube Studio APK

v20.17.100

Google'ın video servisi YouTube'da yer alan tüm videolarınızı YouTube Studio ile düzenleyebilir ve yeni video yükleyebilirsiniz.


YouTube'un standart video izleme uygulaması kanalları yönetmeye izin veriyor ancak, video yükleme ve düzenlemeye izin vermiyor. YouTube Studio (içerik stüdyosu) bu açığı kapatan ve mobil cihazlarından YouTube kanallarını yönetmek isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz bir uygulama. Uygulama masaüstünde izin verilen birçok şeyi yapmanızı sağlıyor: yorum kontrolü, detaylı istatistikler, video düzenlemeleri, videolar için küçük resimler oluşturma, video tag'lerini düzenleme ve para kazanma ayarları gibi birçok özellik açık durumda.


Sizin de bir YouTube kanalınız var ve mobil cihazınızla kanalınızı sürekli takip etmek istiyorsanız YouTube Studio APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

YouTube Studio nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. YouTube Studio APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri YouTube Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YouTube Studio APK 2020 güncellemesi ile videolar için yeni bir analiz özelliği eklenmiş. Keşif sekmesi altında yer alan bu analz ile son videnuzun performansı, gösterim sayısı ve tıklama oranı gibi metrikleri özet olarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

YouTube Studio için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce YouTube Studio v20.17.100 için
Güzelll :D
Ziyaretçi3 yıl önce YouTube Studio için
Kapak fotosu yapmaya yarıyor