PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio

v9.27.3

PicsArt Photo Studio gelişmiş düzenleme araçlarına sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Birçok kez Android'in en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması seçilen PicsArt fotoğraflardan kolaj yapma, fotoğraf üzerine çerçeve ekleme, metin yazma ve filtre uygulama gibi başarılı özelliklere sahip. Uygulama içerisinde toplamda 1000'den fazla düzenleme aracı olduğu için hepsini yazmamız mümkün değil, ancak en önemli özelliği çift fotoğraf pozlaması, filtreleri ve eğlenceli çıkartmaları.

 

Uygulamanın çift pozlama özelliği aynı zamanda iki fotoğrafı birleştirmeye de yarıyor. Sosyal medyada paylaşılan memes tarzı fotoğraflar PicsArt'ın sunduğu bu çift pozlama özelliği ile yapılıyor. Hem kendi hem de arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerine yazılar yazarak kendi memes tarzı fotoğraflarınızı yapabilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

 

PicsArt temel versiyonuyla ücretsiz bir uygulama ancak bazı gelişmiş özellikler sadece ücretli sürümde kullanılabiliyor. PicsArt'a ait APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.27.3

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciPicsArt

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3483

Eklenme tarihi30 gün önce

Dosya boyutu 37.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8263

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

PicsArt Photo Studio Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder