PicsArt Photo Studio ikon

PicsArt Photo Studio APK

v18.9.3

PicsArt Photo Studio Açıklama

PicsArt Photo Studio gelişmiş düzenleme araçlarına sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


Birçok kez Android'in en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması seçilen PicsArt fotoğraflardan kolaj yapma, fotoğraf üzerine çerçeve ekleme, metin yazma ve filtre uygulama gibi başarılı özelliklere sahip. Uygulama içerisinde toplamda 1000'den fazla düzenleme aracı olduğu için hepsini yazmamız mümkün değil, ancak en önemli özelliği çift fotoğraf pozlaması, filtreleri ve eğlenceli çıkartmaları.


Uygulamanın çift pozlama özelliği aynı zamanda iki fotoğrafı birleştirmeye de yarıyor. Sosyal medyada paylaşılan memes tarzı fotoğraflar PicsArt'ın sunduğu bu çift pozlama özelliği ile yapılıyor. Hem kendi hem de arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerine yazılar yazarak kendi memes tarzı fotoğraflarınızı yapabilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.


PicsArt temel versiyonuyla ücretsiz bir uygulama ancak bazı gelişmiş özellikler sadece ücretli sürümde kullanılabiliyor. PicsArt'a ait APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PicsArt Photo Studio APK güncel sürümü ile fotoğraf düzenlerken yaşanan bazı hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

PicsArt Photo Studio için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce PicsArt Photo Studio v10.7.3 için
İndirilmiyor bu