PicsArt Photo Studio ikon

PicsArt Photo Studio

v11.8.2

PicsArt Photo Studio gelişmiş düzenleme araçlarına sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Birçok kez Android'in en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması seçilen PicsArt fotoğraflardan kolaj yapma, fotoğraf üzerine çerçeve ekleme, metin yazma ve filtre uygulama gibi başarılı özelliklere sahip. Uygulama içerisinde toplamda 1000'den fazla düzenleme aracı olduğu için hepsini yazmamız mümkün değil, ancak en önemli özelliği çift fotoğraf pozlaması, filtreleri ve eğlenceli çıkartmaları.

 

Uygulamanın çift pozlama özelliği aynı zamanda iki fotoğrafı birleştirmeye de yarıyor. Sosyal medyada paylaşılan memes tarzı fotoğraflar PicsArt'ın sunduğu bu çift pozlama özelliği ile yapılıyor. Hem kendi hem de arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerine yazılar yazarak kendi memes tarzı fotoğraflarınızı yapabilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

 

PicsArt temel versiyonuyla ücretsiz bir uygulama ancak bazı gelişmiş özellikler sadece ücretli sürümde kullanılabiliyor. PicsArt'a ait APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri PicsArt Photo Studio ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PicsArt video editörü yenilenmiş. Yeni editörle birlikte videolarınıza çıkartmalar, filtreler, arka planlar ve daha fazlasını eklemeniz mümkün.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv11.8.2

GeliştiriciPicsArt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2018 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7138

Dosya boyutu 40.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8263

Güvenlik seçicileri
PicsArt Photo Studio eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm PicsArt Photo Studio versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce PicsArt Photo Studio v10.7.3 için
İndirilmiyor bu