Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » Sweet Selfie - Candy New Name

Sweet Selfie - Candy New Name

v2.33.353
reklamlar
Sweet Selfie - Candy New Name
Sweet Selfie - Candy New Name ekran görüntüleri Sweet Selfie - Candy New Name ekran görüntüleri Sweet Selfie - Candy New Name ekran görüntüleri Sweet Selfie - Candy New Name ekran görüntüleri Sweet Selfie - Candy New Name ekran görüntüleri Sweet Selfie - Candy New Name tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Sweet Selfie - Candy New Name Açıklama

Android cihazlar için geliştirilmiş olan Sweet Selfie, gelişmiş özellikleri ve filtreleri ile selfielerinizi daha başarılı hale getiriyor.

 

Sweet Selfie bünyesindeki selfie-filtre ve güzellik modlarına sahip olan kamera yazılımı ızgara ve kolaj filtreleri ile gayet güzel sonuçlar ortaya koyuyor. 100'den fazla renklendirme filtresi sayesinde güzel olan fotoğraflarınızı daha da güzel hale getireilirsiniz.

 

Selfie çubuğu desteğini de farklı bir şekilde kullanıcıya sunan uygulama, zamanlayıcı özelliği ile kendinizi hazır hissettiğiniz anda çekim yapmanıza izin veriyor. Çektiğiniz fotoğrafları tek dokunuşla Instagram, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlarda hızlıca paylaşabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Otomatik kaydetme özelliği,

Kamera çekimlerini SD karta aktarma özelliği,

Yeni makyaj efektleri,

Küçük hata iyileştirmeleri.

Artıları

- Başarılı filtreler,

- Farklı çekim modları,

- Renkli ve diğer uygulamalardan farklı çıkartmalar.

Eksileri

- Fotoğraf çekiminden sonra otomatik olarak kamera açılmıyor.

reklamlar

Sweet Selfie - Candy New Name Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: