GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ikon

GIF Maker, GIF Editör, Video Maker APK

v1.5.9

GIF Maker, GIF Editör, Video Maker uygulaması ile Android telefonunuzla kolayca GIF oluşturabilirsiniz.

 

Hareketli resim olarak bildiğimiz GIF'ler birkaç fotoğrafın bir araya gelmesiyle oluşuyor. GIF Maker, GIF Editör, Video Maker uygulaması telefonunuzdaki fotoğrafları kullanarak onları hareketli resim yani GIF formatına dönüştürüyor ve ortaya eğlenceli görüntüler çıkarıyor. Uygulamanın kullanımı oldukça basit, GIF oluşturma menüsünden istediğiniz fotoğrafları seçin ve oluştur düğmesine basın. Hepsi bu kadar.

 

GIF Maker, GIF Editör, Video Maker uygulamasının temel özelliği GIF olsa da isterseniz GIF'leri kullanarak kısa videolar oluşturmanız da mümkün. Ayrıca kendi deposunda yüzlerce GIF bulunuyor ve bunları kullanabiliyorsunuz. GIF Maker, GIF Editör, Video Maker APK dosyasını ücretsiz indirerek telefondan GIF yapmaya başlayabilirsiniz.

GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ekran görüntüleri GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ekran görüntüleri GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ekran görüntüleri GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ekran görüntüleri GIF Maker, GIF Editör, Video Maker ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder