Keepsafe Fotoğraf Kasası

Keepsafe Fotoğraf Kasası

v9.3.1

Keepsafe uygulamasıyla Android telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları gizleyebilirsiniz.

 

Keepsafe Fotoğraf Kasası'nda gizlemek istediğiniz görüntüleri tek tek seçebilir veya galerideki sadece bir albümü belirleyebilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit. Keepsafe APK dosyasını indirip kurmanız ve gizlemek istediğiniz yöntemi seçmeniz yeterli oluyor. Seçeceğiniz görüntü veya albüm yüksek katmanlı şifreleme yöntemiyle saklandığı için sizin belirleyeceğiniz PIN kodu veya parmak izi olmadan açılması neredeyse imkansız oluyor. Kişisel fotoğraflar, kimlik, ehliyet ve diğer tüm görüntü seçenekleri için Keepsafe oldukça güvenli bir uygulama.

 

Keepsafe Fotoğraf Kasası, gizleme işlemini yaparken bulut depolama seçeneği de sunuyor. Her kullanıcı ücretsiz olarak 5 bin dosya sınırını kullanma hakkına sahip oluyor; isterseniz ücretli versiyona geçerek bu sınırı yüksletme imkanınız var. 

Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri

Keepsafe Fotoğraf Kasası bilgileri

Güncel versiyonv9.3.1

GeliştiriciKeepsafe

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi28.02.2018 - 12:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme55

Dosya boyutu 13.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8332

Güvenlik seçicileri

Keepsafe Fotoğraf Kasası Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder