Keepsafe Fotoğraf Kasası ikon

Keepsafe Fotoğraf Kasası APK

v9.47.0

Keepsafe uygulamasıyla Android telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları gizleyebilirsiniz.


Keepsafe Fotoğraf Kasası'nda gizlemek istediğiniz görüntüleri tek tek seçebilir veya galerideki sadece bir albümü belirleyebilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit. Keepsafe APK dosyasını indirip kurmanız ve gizlemek istediğiniz yöntemi seçmeniz yeterli oluyor. Seçeceğiniz görüntü veya albüm yüksek katmanlı şifreleme yöntemiyle saklandığı için sizin belirleyeceğiniz PIN kodu veya parmak izi olmadan açılması neredeyse imkansız oluyor. Kişisel fotoğraflar, kimlik, ehliyet ve diğer tüm görüntü seçenekleri için Keepsafe oldukça güvenli bir uygulama.


Keepsafe Fotoğraf Kasası, gizleme işlemini yaparken bulut depolama seçeneği de sunuyor. Her kullanıcı ücretsiz olarak 5 bin dosya sınırını kullanma hakkına sahip oluyor; isterseniz ücretli versiyona geçerek bu sınırı yüksletme imkanınız var.

Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri Keepsafe Fotoğraf Kasası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Keepsafe APK son sürüm güncellemesi ile;

Bulut senkronizasyonu kapatılıp tekrar açıldıktan sonra içerikleri otomatik senkronize edecek şekilde güncellenmiş,

Uygulama açılırken yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder