Varnist - Photo Art Effects ikon

Varnist - Photo Art Effects APK

v2.6

Varnist - Photo Art Effects Açıklama

Varnist - Photo Art Effects, fotoğraflarınızı renkli ve karakalem tarzına dönüştüren başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


Instagram ve Facebook gibi Sosyal medyada vintage, retro, mozik ve kara kalem tarzına sahip fotoğraflar dikkat çekiyor. Varnist uygulaması, Android telefonunuzla çektiğiniz selfieleri bu saydığımız şekillerde düzenleyerek daha ilgi çekici olmasını sağlıyor. Üstelik bunu yaparken de fotoğrafın kalitesini ve çözünürlüğünü bozmuyor. Aşağıya eklediğimiz resimlerle uygulamanın fotoğraflarla yapabildiği düzenlemeleri görebilirsiniz.


Varnist uygulaması temel özellikleriyle ücretsiz kullanılabiliyor. Fotoğraflarınızı karakalem veya farklı türlerde düzenleyip paylaşmak isteyenlerdenseniz, Varnist uygulaması bu konuda gayet başarılı işler çıkarıyor. Varnist APK dosyasını hemen indirerek kullanabilirsiniz.

Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6

GeliştiriciVarnist

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2020 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 21.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10289

GÜVENLİKİndireceğiniz Varnist - Photo Art Effects APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.varnist

APK imzası: 169a9c27dfe8b7b32aa4baa688cb6961a7aba94d

Varnist - Photo Art Effects nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Varnist - Photo Art Effects APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder