Varnist - Photo Art Effects ikon

Varnist - Photo Art Effects APK

v2.6

Varnist - Photo Art Effects, fotoğraflarınızı renkli ve karakalem tarzına dönüştüren başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.


Instagram ve Facebook gibi Sosyal medyada vintage, retro, mozik ve kara kalem tarzına sahip fotoğraflar dikkat çekiyor. Varnist uygulaması, Android telefonunuzla çektiğiniz selfieleri bu saydığımız şekillerde düzenleyerek daha ilgi çekici olmasını sağlıyor. Üstelik bunu yaparken de fotoğrafın kalitesini ve çözünürlüğünü bozmuyor. Aşağıya eklediğimiz resimlerle uygulamanın fotoğraflarla yapabildiği düzenlemeleri görebilirsiniz.


Varnist uygulaması temel özellikleriyle ücretsiz kullanılabiliyor. Fotoğraflarınızı karakalem veya farklı türlerde düzenleyip paylaşmak isteyenlerdenseniz, Varnist uygulaması bu konuda gayet başarılı işler çıkarıyor. Varnist APK dosyasını hemen indirerek kullanabilirsiniz.

Varnist - Photo Art Effects nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Varnist - Photo Art Effects APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri Varnist - Photo Art Effects ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder