PowerDirector Video Editor ikon

PowerDirector Video Editor

v4.9.2

PowerDirector Video Editor ile telefon ve tabletinizdeki videoları istediğiniz gibi düzenleyebilir; sosyal medya için özel videolar hazırlayabilirsiniz.

 

Android için geliştirilen PowerDirector cihazınızdaki tüm videolar için düzenleme desteği sunuyor. Ayrıca düzenleme için videoyu telefonunuzdan çekmeniz şart değil. Mesela, GoPro veya farklı bir dijital kamerayla videoyu çekip telefonunuza atsanız bile videoyu düzenleyebiliyorsunuz. Özellikle Full HD ve 4K kalitesindeki videoları telefondan düzenlediğinizde kalite kaybı oluyordu; ancak PowerDirector ile bu sorun ortadan kalkıyor. Uygulama FHD ve 4K video kalitesini tamamen desteklediği için videolarınızın kalitesi kesinlikle düşmüyor.

 

Uygulama, video kırpma, boyutlandırma, efekt verme, video üzerine yazı ekleme, videoyu hızlı ve yavaş oynatma gibi temel video düzenleme araçlarına sahip. Diğer sunduğu özelliklerse şunlar:

  • Video kontrast düzenleme,
  • Videodaki sesleri düzenleme / ses ekleme,
  • Video döndürme gibi çeşitli video efektleri,
  • Sahneler arası geçiş animasyonları,
  • Videoya fotoğraf ekleme,
  • Videoya müzik ekleme ve müziği değiştirme.

 

Bunlara ek olarak sosyal medyada video müzik yayını yapan kullanıcılar için özel müzik ekleme ve düzenleme aracı da bulunuyor. 720p, Full HD 1080p ve 4K çözünürlüklerinde videolarınızı tek dokunuşla telefonunuza kaydedebilir veya istediğiniz sosyal medya ortamında paylaşabilirsiniz.

PowerDirector Video Editor ekran görüntüleri PowerDirector Video Editor ekran görüntüleri PowerDirector Video Editor ekran görüntüleri PowerDirector Video Editor ekran görüntüleri PowerDirector Video Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.2

GeliştiriciCyberLink.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.12.2017 - 13:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1419

Dosya boyutu 38.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7989

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce PowerDirector Video Editor v4.9.2 için
TEŞEKKÜRLER.YARARLI BULDUM.