VOA İngilizce Öğrenme v1.0 ikon

VOA İngilizce Öğrenme v1.0 APK

VOA İngilizce Öğrenme v1.0 Açıklama

VOA (Voice of America - Amerika'nın Sesi) 'in özel olarak hazırlamış olduğu İngilizce haber videolarıyla artık İngilizce dinleme becerinizi rahatlıkla geliştirebileceksiniz. Bu videolar özel bir ekip tarafından hazırlanmış olup, güncel haberler anlaşılabilir ve yavaş bir ingilizce ile okunmaktadır. Ayrıca her haber videosunda İngilizce alt yazıları mevcut, bu sayede bilmediğiniz kelimelerin telaffuzlarını rahatlıkça öğrenebilirsiniz. Zaman ilerledikçe alt yazıya bakarak takip etme ihtiyacınız azalacaktır. Bu uygulamanın İngilizce öğrenme aşamasında büyük katkısı olacağı inancımız büyüktür.

VOA İngilizce Öğrenme v1.0 ekran görüntüleri VOA İngilizce Öğrenme v1.0 ekran görüntüleri VOA İngilizce Öğrenme v1.0 ekran görüntüleri VOA İngilizce Öğrenme v1.0 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve Üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2014 - 11:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2456

Dosya boyutu 5.27 MB

Paylaşanbigboss.android1

CepdeID 5467

GÜVENLİKİndireceğiniz VOA İngilizce Öğrenme v1.0 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bigboss.voaspecialenglish

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

VOA İngilizce Öğrenme v1.0 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 yıl önce
cok guzel bir paylasim