Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ikon

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] APK

v5.5.1

Fotoğraf çekerken sessizliği önemsiyorsanız Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] uygulaması tam size göre.

 

Normalde Android telefon ve kamera uygulamaları belli bir denklaşör sesine sahip oluyor. Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ise bu denklaşör sesi olmadan yüksek kalite odaklı geliştirilen kamera yazılımıyla öne çıkıyor. Varsayılan olarak HD kalitede fotoğraf çeken uygulamanın ayarlarından bu çözünürlüğü değiştirmeniz mümkün. Ayrıca, odaklama ve yakınlaştırma gibi temel kamera özellikleri de uygulamayla birlikte kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

 

Sessiz Kamera'nın bazı eksikliklerinden de bahsetmek gerek. Uygulama odaklama konusunda biraz yetersiz gibi görünüyor. Daha doğrusu, odaklama yapıyor ancak odak noktası yeterli netliğe ulaşmıyor. Bunun yanında fotoğraf filtreleri de ışık ortamına göre fotoğrafın netliğini olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle fotoğraf filtresi uygulayarak çekim yapacağınızda önce netliği kontrol etmenizde fayda var.

Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ekran görüntüleri Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ekran görüntüleri Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ekran görüntüleri Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ekran görüntüleri Sessiz Kamera [Yüksek Kalite] ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder